+90 444 1 726
Filtreler

samm market link 1

XFP DWDM Ayarlanabilen Transceiver | 10G 1550nm 32dB

XFP DWDM Tuneable Transceiver | 10G 1550nm 32dB

Ayarlanabilen XFP optik transceiver, DWDM teknolojisini kullanır; 23dB sinyali ile 10Gbps hızında veri aktarabilir ve 80km’ye kadar optik sinyal gönderebilir. XFP DWDM ayarlanabilen optik Transceiver'ler, aktif ağlarda modüler fiber optik Switch'ler ile birlikte kullanılır.

D-5093-REV.A XFP Transceiver Detayları

  • XFP, 80 km'ye kadar olan sürelere uygun 23dB güç bütçesiyle ayarlanabilir
  • Anahtar / yönlendirici yoluyla veya portatif bir dizüstü bilgisayardan alıcı-alıcı yuva yuvasından yararlanarak yeniden ayarlama yapılması
  • Hızlı ve amp; Basit dalgaboyu ayarlama yazılımı uygulaması
  • Yedek parça stoklarının önemli ölçüde azaltılmasını sağlar
  • Beklenmeyen / acil genişletmelerin adreslenmesinde mükemmel
  • Ağ anahtarı / yönlendirici yönetimi yoluyla da ayarlanabilir
  • 100 kanal için 50 GHz C-Bant ızgarası arasında gezinme sayısı
  • 50 kanal C11-C60 için ortak 100 GHz C-Bant ızgarası arasında melodiler


Yeni Ürünler

Polatis 3000 Optik Switch
Polatis 3000-Serisi Optik Switch
KDV hariç fiyat:0,00TL
KDV dahil fiyat:0,00TL
Polatis 6000-PSS Optik Ağ Koruma Switch | 4 Fiber
Polatis 6000-Serisi-PSS Optik Ağ Koruma Switch | 16 Fiber
KDV hariç fiyat:0,00TL
KDV dahil fiyat:0,00TL
Polatis 6000-PSS Optik Ağ Koruma Switch | 4 Fiber
Polatis 6000-Serisi-PSS Optik Ağ Koruma Switch | 8 Fiber
KDV hariç fiyat:0,00TL
KDV dahil fiyat:0,00TL

En Çok Satanlar

FreezeTec 12 Isıtma kablosu . Termostat
FreezeTec 12 Isıtma kablosu . Termostat
KDV hariç fiyat:135,00TL
KDV dahil fiyat:159,30TL
Raychem R-NRG-DM thermostat for floor heating
Raychem R-NRG-DM thermostat for floor heating
KDV hariç fiyat:244,00TL
KDV dahil fiyat:287,92TL
PERP-MELTSTICK Tamir Çubuğu
PERP-MELTSTICK Tamir Çubuğu
KDV hariç fiyat:0,00TL
KDV dahil fiyat:0,00TL

Ana Markalar

Tüm
 Google Plus - Samm Technology  Youtube - Samm Technology  Facebook - Samm Technology  Twitter - Samm Technology  Facebook - Samm Technology
Başa Dön