Filtreler

samm market link 1

SLM OTDR Launch Box

SLM OTDR Launch Box

SLM Launch Box (Lanç Kablosu/Tampon Fiber), OTDR ile yapılan fiber optik kablo ölçümlerinde kullanılmak üzere tasarlanmış bir üründür. SLM Launch Box OTDR ölçümlerinde kör nokta ve buna bağlı ölçüm belirsizliği oluşmaması için kullanılmaktadır.

SLM OTDR Launch Box Özellikleri

  • Sinyal Bastırıcı, OTDR LaunchBox, Gecikme Hattı Olarak Kullanılabilir.
  • Ürün Gösterileri, Eğitim, Kalibrasyon Kullanım veya nakliye sırasında lif hasarını ve stresi önler
  • Küçük / İnce / Düşük profil tasarımı
  • Saha kullanımı için taşınabilir
  • Özel uzunluk yapılandırmaları mevcut
  • Single mode 9/125, Multimode 62.5/125, Multimode 50/125 OM2 and Multimode 50/125 OM3
Model / Konnektörler:
SLMBOX-1000-E9ST-SA/SC-1.0M
SLMBOX-1000-E9ST-SA/SC-1.0M
SLMBOX-1000-E9ST-FC/FC-1.0M
SLMBOX-1000-E9ST-FC/FC-1.0M
SLMBOX-1000-E9ST-SC/SC-1.0M
SLMBOX-1000-E9ST-SC/SC-1.0M
SLMBOX-1000-E9ST-SA/SA-1.0M
SLMBOX-1000-E9ST-SA/SA-1.0M
 Google Plus - Samm Technology  Youtube - Samm Technology  Facebook - Samm Technology  Twitter - Samm Technology  Facebook - Samm Technology
Başa Dön