TRY
  • TRY
  • EUR
+90 444 1 726
Filtreler

SFP Transceiver | 1G 1310nm 11dB 10km

SFP Transceiver | 1G 1310nm 11dB 10km

SFP optik transceiver, Ethernet teknolojisini kullanır; 11dB sinyali ile 1 Gbps hızında veri aktarabilir ve 1310nm dalga boyunu kullanarak 10 km'ye kadar optik sinyal gönderebilir. SFP optik Transceiver'ler, aktif ağlarda modüler fiber optik Switch'ler ile birlikte kullanılır.

CSS-303A11D0-13 SFP Transceiver Detayları

  • SFP MSA ile uyumludur.
  • Veri hızı 1,25 Gbps'ye kadar
  • 10 km'ye kadar iletim mesafesi.
  • SFF-8472 MSA'da belirtilen dahili Dijital Tanı İşlevleri
  • RoHS 6/6 uyumlu
  • Lazer sınıfı 1 IEC-60825 uyumlu
  • Vaka çalışma sıcaklığı aralığı: 0 ° C ila 70 ° C
  • Uygulamalar:
    1000BASE-LX / LH Ethernet
    1G Fiber Kanal
  • Mevcut farklı anahtar tipleri için uyumlu versiyonlar
  • Ürün Açıklaması: 1310 nm SFP Telsiz
  • Ürün Kodu: CSS-303A11D0-13
  • Uyumluluk kodu z
  • “Z”, uyumluluğunu açıklayan bir alfanümerik dizedir. “0” anlamına gelir
  • Özel bir anahtar tipi ile uyumluluğu sağlamak için özel kodlama yoktur.
  • Dalga boyu Kodu: -13


 Google Plus - Samm Technology  Youtube - Samm Technology  Facebook - Samm Technology  Twitter - Samm Technology  Facebook - Samm Technology
Başa Dön