Samm Teknoloji, 15. Sektörel Performans Ödülü’ne Layık Görüldü!


Samm Teknoloji, Sektör Ödülleri Elektrik Elektronik ve Otomasyon Ürünleri Sanayi kategorisinde BOİ(Büyük Ölçekli İşletme) ödülü’ne layık görüldü. Genel Müdür’ümüz Ayşe Akşit ödülünü, Başiskele Belediye Başkanı Mehmet Yasin Özlü’den aldı. Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği Başkanı Rifat Hisarcıklıoğlu, Büyükşehir Belediye Başkanı Doç. Dr. Tahir Büyükakın ve çok sayıda İş İnsanı törene katılım gösterdi.

Marmara Bölgesindeki başarılı sanayi kuruluşlarımızı ödüllendirmek amacıyla, Kocaeli Sanayi Odasının ev sahipliğinde düzenlenen 15. Sektörel Performans Değerlendirme Ödül Töreni, geniş katılımla gerçekleştirildi .

Kocaeli Sanayi Odası’nın ( KSO)’nun 15’inci Sektörel Performans Değerlendirme Ödül töreninde 14 sektörde 23 firma ödüle layık görüldü. Wellborn Otel’de gerçekleştirilen törende aynı zamanda KSO Tahkim ve Arabuluculuk Merkezi’nin de açılışı gerçekleştirildi. Törene Kocaeli Valisi Seddar Yavuz, Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı Tahir Büyükakın, KOÜ Rektörü Prof. Dr. Zafer Cantürk, Tahkim ve Arabuluculuk Merkezi Başkanı eski TBMM Başkanı Cemil Çiçek, TOBB Başkanı Rifat Hisarçıklıoğlu ve KSO Başkanı Ayhan Zeytinoğlu ile çok sayıda davetli katılım gösterdi.Kocaeli Son Dönemde Bilişim ve İnovasyon Kenti Olarak Türkiye’yi Dünya İle Yarıştırıyor

Türkiye’de önemli işler yapıldığını belirten Vali Yavuz; Kocaeli bilim, sanayi ve teknoloji şehri olduğu kadar aynı zamanda son dönemde bilişim ve inovasyon kenti olarak Türkiye’yi dünya ile yarıştıran, rekabet ettiren, milletimize, gönül coğrafyamıza umut olan bir şehir olarak ortaya çıkıyor. Gerçekten iş insanlarımızın göstermiş olduğu bu performans, gayret, çaba özellikle pandemi sonrasında daha fazla kendini hissettirmiş ve artarak büyüme trendine de ulaşmıştır. Bir kez daha Sanayi Odamızı tebrik ediyorum. Böylesine büyük değişim ve dönüşümlerin yaşandığı ve aslında böylesine karmaşanın içerisinde güzellikleri fark edemediğimiz bir süreci yaşadığımızı ifade etmek istiyorum. Genelde büyük değişimlerin olduğu dönemler insanların algılamada zorlandığı, çoğu zaman detaylarda boğulduğu, büyük resme bakılamadığı dönemlerdir. Ama Türkiye’de önemli işlerin olduğunu da hepimiz memnuniyetle görüyoruz. Umutsuzluğun hiç kimseye faydası yok. Yarınlara dair umutlarımız ve daha iyisini yapabileceğimize dair inancımız tam. Bu inançla bugün buradayız. Ödül alan tüm firmaları tebrik ediyorum.” diyen Vali Seddar Yavuz organizasyonun düzenlenmesinde emeği geçen Kocaeli Sanayi Odamıza teşekkür etti.

60. Hükûmet Başbakan Yardımcısı Cemil Çiçek’in konuşmalarının ardından protokol üyeleri Kocaeli Sanayi Odası Tahkim ve Arabuluculuk Merkezinin açılışını gerçekleştirdiler.

Açılış töreninin ardından protokol üyeleri; Büyük Ölçekli Kuruluş kategorisindeki ödülü Belgin Madeni Yağlar Tic. ve San. A.Ş. ve Kobi ödülünü Altaş Alüminyum İmalat Sanayi ve Ticaret A.Ş., Sektör ödülleri kategorisinde; Gıda Sanayi Kobi ödülünü Bımbo Qsr Turkey Gıda San. ve Tic. Ltd. Şti., Büyük Ölçekli işletme ödülünü Aromsa Besin Aroma ve Katkı Maddeleri San. ve Tic. A.Ş., Savunma Sanayi Kobi ödülünü System Savunma San. Tic. A.Ş., Elektrik Elektronik ve Otomasyon Ürünleri Büyük Ölçekli işletme ödülünü Samm Teknoloji İletişim San. ve Tic. A.Ş. Kobi ödülünü Ertuğ Reklam San. ve Tic. A.Ş., Havacılık Sanayi Kobi ödülünü Sima Dış Ticaret Alüminyum San. A.Ş., İnşaat ve Yapı Malzemeleri Sanayi Büyük Ölçekli işletme ödülünü Nuh Çimento Sanayi A.Ş., Kimya Sanayi Kobi ödülünü Malva Kozmetik Petrol Gıda Tur. İnş. İth. İhr. San. ve Tic. Ltd. Şti., Kimya Sanayi Sektörü Büyük Ölçekli işletme ödülünü Polisan Kimya A.Ş., Makine Sanayi Sektörü Kobi ödülünü Svr Sever Makine San. ve Tic. A.Ş., Makine Sanayi Sektörü Büyük Ölçekli işletme ödülünü Hidropar Hareket Kontrol Teknolojileri Merkezi San. ve Tic. A.Ş., Metal Sanayi Sektörü Kobi ödülünü Telform Kelepçe Yay. San. Tic. A.Ş., Metal Sanayi Sektörü Büyük Ölçekli işletme ödülünü Galva Metal San. Tic. A.Ş., Ağaç ve Ağaç Ürünleri Sanayi Kobi Sektörü ödülünü Montel Mobilya Tekstil Deri Turizm San. ve Tic. A.Ş., Motorlu Taşıt Servis Sanayi Kobi Sektörü ödülünü Kocaeli Kaya Otomotiv San. ve Tic. A.Ş., Petrol ve Petrol Ürünleri Sanayi Sektörü Büyük Ölçekli işletme ödülünü Petroyağ ve Kimyasallar San. Tic. A.Ş., Plastik ve Kauçuk Ürünleri Sanayi Sektörü Kobi ödülünü İmren Plastik San. ve Tic. Ltd. Şti., Plastik ve Kauçuk Ürünleri Sanayi Sektörü Büyük Ölçekli işletme ödülünü Pimtaş Plastik San. Tic. A.Ş., Taşımacılık ve Lojistik Hizmetleri Sektörü Kobi ödülünü Limaş Liman İşletmeciliği A.Ş., Taşıt Araçları ve Yan Sanayi Sektörü Büyük Ölçekli işletme ödülünü Anadolu Isuzu Otomotiv San. ve Tic. A.Ş., Taşıt Araçları ve Yan Sanayi Sektörü Kobi ödülünü Altaş Aleminyum İmalat San. ve Tic. A.Ş., Yazılım Ürünleri Sektörü Kobi ödülünü Asis Otomasyon ve Akaryakıt Sist. A.Ş.’ye ödüllerini vererek tebrik ettiler. Protokol üyelerinin ödül alan firmalarla günün anısına toplu fotoğraf çekilmesinin ardından program sona erdi.


Samm Teknoloji Hakkında

Samm Teknoloji, başta fiber optik sistemler ve nesnelerin interneti olmak üzere farklı sektörlerde hizmetleri olan bir üretim ve mühendislik şirketidir. Evlere kadar fiber (FTTH), veri merkezleri ve fiber optik bağlantı ekipmanlarında pek çok patente sahip olup, kendi Ar-Ge’sinde çok çeşitli ürünler geliştirip sektörün kullanımına sunmuştur.

Ayrıca, anahtar teslim elektrik taahhüt işleri, ısı takip ve izleme ve bilişim sektöründe de hizmetleriyle de lider firmalar arasında yer almaktadır.

Ticari Markalar

Samm, Samm Teknoloji, Foyer, FOTAS SAMM Teknoloji A.S’nin kayıtlı Ticari markalarıdır. Diğer isimler, ilgili sahiplerinin ticari markaları olabilir.