Samm-Teknoloji-Human-Resources-01

İnsan Kaynakları

İnsan Kaynakları Yaklaşımımız

Mutlu çalışanlarımızla, bağlılığın yüksek olduğu ve çalışanların potansiyellerini gerçekleştirmeleri için gerekli gelişim ortamının sağlandığı bir aile ortamı yaratmayı amaçlıyoruz. Sürekli gelişen, güvenli, etik değerlerin yaşatıldığı, insani değerlerin önem taşıdığı bir iş ortamı sağlamak hedefimizdir.

İşe Alım Politikamız

SAMM Teknoloji çalışanları, misyon, vizyon ve kurum kültürüne uygun olarak seçilen, yeniliklere açık, pozitif ve pozisyon niteliklerini karşılayan, yetkin bireylerden oluşur.

Adaylara eşit fırsatlar sunarak, doğru işe doğru insan yaklaşımını hassasiyetle uyguluyoruz.

Görevin gerektirdiği özellikler belirlenerek çeşitli kaynaklar aracılığıyla işe alım süreci başlatılır. Başvurular titizlikle incelenerek değerlendirme süreçlerine dahil olurlar. Mülakat sürecinde başarılı bulunan adaylar uygun pozisyonlara yerleştirilir. Görüşme yapılan her adaya mutlaka mülakat sonucu bildirilir.

Staj Programı

Staj programımız, akademik bilgilerin yanında pratik deneyimleri birleştiren bir öğrenme ortamı sunar. Staj süresince, genç yetenekleri yakından değerlendirerek, gelecekteki çalışma arkadaşlarımızı keşfetmemize katkı sağlamaktayız.

Eğitim ve Gelişim

Çalışanlarımızın potansiyellerini en üst düzeyde kullanabilmeleri için düzenli eğitimler sunmayı bir öncelik olarak görmekteyiz. Değişim yönetimine destek olacak bilgi ve becerilerin kazanılmasında tüm çalışanlarımızın yanında oluyoruz.

Burs Destek

Eğitimi her zaman destekleyerek, burs kriterlerine uyan öğrencilerimizin her eğitim öğretim döneminde başarılarına katkı sağlamaktan mutluluk duyuyoruz.

Özgeçmişinizi Yükleyiniz