İştiraklerimizSAMM Teknoloji, hizmetlerimizi ve müşteri tabanımızı büyütmeye öncelik vermek için çalışmalarını her zaman üçüncü taraf bağlı kuruluşlara genişletmeye ve yeni yan kuruluşlar kurmaya çalışmaktadır. Hedeflerimize yönelik ilerlememizi bağlı şirketlerimizle paylaşmak, çözümlerimizin kalitesine ve bayilerimizin ve müşterilerimizin memnuniyetine daha fazla odaklanmamızı sağlar. SAMM Teknoloji büyümeye ve zorluklarını yeni iş ortaklarına yaymaya ve gelecekteki olası fırsatları hedeflemeye devam edecek..


Kocaeli Savunma Sanayi Ve Ticaret Anonim Şirketi

Kocaeli Savunma Sanayi ve Ticaret A.Ş. kurulumunu 28 Mart 2019 tarihinde tamamlanmış olup, amacı; Türk Savunma Sanayinin bir bütünlük içinde kurulup, top yekun sanayimizle birlikte geliştirilmesi ve zamanla dünyada mevcut savunma, havacılık ve uzay sanayileriyle bütünleşebilecek üreticilik ve teknolojik olgunluk seviyelerine çıkarılabilmesini ve bu suretle savunma, havacılık ve uzay araç ve gereçleri üretimi ve ihracatının gerçekleşmesini ve geliştirilmesini sağlamaktır. Yani özgün tasarımlar ile yerli ve milli olarak gerçekleştirilecek cihaz ve sistemler ile dünya pazarları hedeflenmiştir.


SAMM GmbH, Düsseldorf

SAMM Teknoloji, kurumsal operasyonlarını yeni bölgelere genişletmeyi amaçladığından, SAMM GmbH, Düsseldorf-Almanya’da bir ortak şirket olarak kuruldu. Avrupa’nın merkezinde yer alan SAMM GmbH, Avrupa ülkelerinde marka bilinirliği oluşturmak için yeni bir fırsat sundu. Bununla birlikte, SAMM tarafından sağlanan telekomünikasyon çözümlerinin ve ürünlerinin çoğu, Avrupa güvenlik standartları ve ürün sertifikaları ile uyumludur.