Filtreler

HD MTP-LC Dönüşüm Kaseti | 1xBase-24

  • Panel ray kılavuzlarında ön ve arka montaj seçenekleri
  • Sürgülü mekanizma, modüllerin hızlı ve kolay, alet gerektirmeyen montaj için yerine oturmasını sağlar
  • Yüksek yoğunluklu: 1U raf alanında 96'ya kadar fiber kapasitesi
  • Takıldığında harekete karşı emniyet kilidi tasarımı
  • Etikette numaralandırma
  • Sağlam ve güçlü tasarım
  • Optik Testlerde başarılı

DosyaBilgi
2MTP-12LC-Duplex-Conversion-Cassette [PDF, 930.11 KB]
Fiber Tipi & Polarizasyon:
OS2 MTP to LC Conversion Module, 1 x Base-24
OS2 MTP to LC Conversion Module, 1 x Base-24
OM3 MTP to LC Conversion Module, 1 x Base-24
OM3 MTP to LC Conversion Module, 1 x Base-24
OM4 MTP to LC Conversion Module, 1 x Base-24
OM4 MTP to LC Conversion Module, 1 x Base-24
Polarizasyon:
Tip-A
Tip-A
Tip-B
Tip-B
Tip-AF
Tip-AF
 Google Plus - Samm Technology  Youtube - Samm Technology  Facebook - Samm Technology  Twitter - Samm Technology  Facebook - Samm Technology
Başa Dön