Filtreler

SC&LC | Multi Mod - 2 Fiber | Çelik Korugesiz | 4.8/2.0mm

Özellikler

Yansıma Kaybı (IEC 61300-3-4-Method-B) ≤ 0.40 dB
Geri Dönüş Kaybı (IEC 61300-3-6-Method-B) ≥ 40 dB
Sağlamlık >1000 mating cycles
Yanmazlık UL94 V-0
Çalışma Sıcaklığı -40°C to +85°C
Konnektör Uç Geometrisi IEC 61755-3
LC Konnektör Uyumluluğu IEC 61754-20, TIA 604-10-A, RoHS
SC Konnektör Uyumluluğu IEC 61754-4, TIA 604-3, RoHS
FC Konnektör Uyumluluğu IEC 61754–13, TIA 604–4–A, RoHS
ST Konnektör Uyumluluğu IEC 61754–2, TIA 604–2, RoHS 
E2000 Konnektör Uyumluluğu IEC 61754 - 15, TIA 604 - 16, RoHS

 

DosyaBilgi
Multi Mode-Breakout-4.8mm [PDF, 1.21 MB]
Konnektör:
SC/UPC - SC/UPC
SC/UPC - SC/UPC
SC/UPC - LC/UPC
SC/UPC - LC/UPC
LC/UPC - LC/UPC
LC/UPC - LC/UPC
Fiber Tipi:
50/125 | OM2
50/125 | OM2
50/125 | OM3
50/125 | OM3
50/125 | OM4
50/125 | OM4
Uzunluk:
10 metre
10 metre
15 metre
15 metre
20 metre
20 metre
25 metre
25 metre
30 metre
30 metre
35 metre
35 metre
40 metre
40 metre
45 metre
45 metre
50 metre
50 metre
60 metre
60 metre
70 metre
70 metre
80 metre
80 metre
90 metre
90 metre
100 metre
100 metre
 Google Plus - Samm Technology  Youtube - Samm Technology  Facebook - Samm Technology  Twitter - Samm Technology  Facebook - Samm Technology
Başa Dön