Filtreler

samm market link 1

SC-SC | Multi Mod - Simpleks Patch Cord | 2.0mm

Özellikler

Yansıma Kaybı (IEC 61300-3-4-Method-B) ≤ 0.70 dB
Geri Dönüş Kaybı (IEC 61300-3-6-Method-B) ≥ 40 dB
Sağlamlık >1000 mating cycles
Yanmazlık UL94 V-0
Çalışma Sıcaklığı -40°C to +85°C
Konnektör Uç Geometrisi IEC 61755-3
LC Konnektör Uyumluluğu IEC 61754-20, TIA 604-10-A, RoHS
SC Konnektör Uyumluluğu IEC 61754-4, TIA 604-3, RoHS
FC Konnektör Uyumluluğu IEC 61754–13, TIA 604–4–A, RoHS
ST Konnektör Uyumluluğu IEC 61754–2, TIA 604–2, RoHS 
E2000 Konnektör Uyumluluğu IEC 61754 - 15, TIA 604 - 16, RoHS
Uzunluk:
1 metre
1 metre
2 metre
2 metre
3 metre
3 metre
5 metre
5 metre
7 metre
7 metre
10 metre
10 metre
15 metre
15 metre
20 metre
20 metre
Fiber Tipi:
62,5/125 OM1
62,5/125 OM1
50/125 OM2
50/125 OM2
50/125 OM3
50/125 OM3
50/125 OM4
50/125 OM4

En Çok Satanlar

Eektrik Kablosu Isı Daralan Makaron Siyah kılıfı LSTT-19-0-SP
Eektrik Kablosu Isı Daralan Makaron Siyah kılıfı LSTT-19-0-SP
KDV hariç fiyat:3,19TL
KDV dahil fiyat:3,76TL
Raychem JB-SB-26 Destek Braketi
Raychem JB-SB-26 Destek Braketi
KDV hariç fiyat:447,48TL
KDV dahil fiyat:528,03TL
Miller Alkol Kabı MDP-4
Miller Alkol Kabı MDP-4
KDV hariç fiyat:0,00TL
KDV dahil fiyat:0,00TL

Ana Markalar

Tüm
 Google Plus - Samm Technology  Youtube - Samm Technology  Facebook - Samm Technology  Twitter - Samm Technology  Facebook - Samm Technology
Başa Dön