Planned Outage Works at Kemerköy Power Plant Has Started

Kemerköy Elektrik Üretim Santrali’nde Planlı Duruş Çalışmaları Başladı


SAMM Teknoloji olarak 6 Mayıs 2019 tarihinde sözleşme imzalayarak duruş öncesi işlerin yapımına başladığımız Kemerköy Elektrik Üretim Santralinde planlı duruş çalışmaları 01.10.2019 tarihi itibarıyla başladı.

Elektrik ve Kontrol sistemlerine ait  eski panel, enstrumanlar ile güç ve kontrol kablolarının sökümü ile başlayan duruş sürecinin modern teknolojik ürünlerin montajlarıyla devam etmesi planlanmaktadır.

SAMM Teknoloji  olarak  Elektrik ve Enstruman konularında tecrübeli güçlü bir ekip ile sahada mobilize olmuş durumdayız.
Enstruman Kalibrasyon hizmetlerinin yerine getirilebilmesi için klimatik ortam koşullarında kurulan Kalibrasyon Laboratuarımız’da uzman ekibimiz kalibrasyon işlerinin yapımına başlamıştır.

Üç ünite ve ortak sistemlerden oluşan santral sahasında birinci ünitenin tekrar devreye alınmasıyla diğer ünitelerin duruş süreçlerine başlanacaktır.

Amacımız projeyi başarılı bir şekilde “Sıfır Kaza, Sıfır Torelans” hedefini sürdürerek tamamlamaktır.

Samm Teknoloji Hakkında

Samm Teknoloji, başta fiber optik sistemler ve nesnelerin interneti olmak üzere farklı sektörlerde hizmetleri olan bir üretim ve mühendislik şirketidir. Evlere kadar fiber (FTTH), veri merkezleri ve fiber optik bağlantı ekipmanlarında pek çok patente sahip olup, kendi Ar-Ge’sinde çok çeşitli ürünler geliştirip sektörün kullanımına sunmuştur.

Ayrıca, anahtar teslim elektrik taahhüt işleri, ısı takip ve izleme ve bilişim sektöründe de hizmetleriyle de lider firmalar arasında yer almaktadır.

Ticari Markalar

Samm, Samm Teknoloji, SAMM Teknoloji A.S’nin kayıtlı Ticari markalarıdır. Diğer isimler, ilgili sahiplerinin ticari markaları olabilir.