Filtreler

2U Teleskopik Raylı / Açılı Fiber Patch Panel | 24 Delik | EFP61

2U Teleskopik Raylı / Açılı - Patch & Splice Fiber Optik Panel

Fiber optik kabloları sonlandırmak ve dağıtmak için kullanılabilen Teleskopik Raylı ve Açılı Patch Panel. Bu sonlandırma kutusu 2U boyutundadır ve kapasitesi 12 port (24'den 48fibere) arasındadır. Fiber optik bağlantıları düzenlemek ve bağlamak için uygun ekipmanlardır. Telekomünikasyon ağı, merkezi ofis optik kablo sistemi ve tesis içi fiber ağlarda kullanım için uygundur.

Tipik olarak fiber patch panellerimiz rafa monte edilir, ayrıca isteğe bağlı fiber optik adaptör portları ile birlikte gelirler. Ayrıca önceden monte edilmiş iç tepsiler ve aksesuarlar, isteğe bağlı farklı pigtailler ve yaygın olarak kullanılan SC/FC/ST/LC/E2000 adaptör tipleri miktara göre özel olarak yapılabilir.

Panel Özellikleri

  • Kolay zaman kazandıran kurulum
  • Teleskopik Raylı / Açılı Sistem
  • Farklı ön panel seçenekleri
  • Kompakt ve güvenli tasarım
  • Arka kablo girişi
  • Sabit panel vidaları çekmecenin kolay/güvenli kilitlenmesini sağlar
  • Konnektörlere ve kablolara kolayca erişilebilir
  • Bükülme yarıçapı koruması,

Ürün Seçeneği:
Boş
Boş
24 Fiber SC/UPC Simpleks (Adaptör+Pigtail+Kaset) | 9/125 A2
24 Fiber SC/UPC Simpleks (Adaptör+Pigtail+Kaset) | 9/125 A2
24 Fiber SC/APC Simpleks (Adaptör+Pigtail+Kaset) | 9/125 A2
24 Fiber SC/APC Simpleks (Adaptör+Pigtail+Kaset) | 9/125 A2
24 Fiber SC/UPC Simpleks (Adaptör+Pigtail+Kaset) | 50/125 OM2
24 Fiber SC/UPC Simpleks (Adaptör+Pigtail+Kaset) | 50/125 OM2
24 Fiber SC/UPC Simpleks (Adaptör+Pigtail+Kaset) | 50/125 OM3
24 Fiber SC/UPC Simpleks (Adaptör+Pigtail+Kaset) | 50/125 OM3
24 Fiber SC/UPC Simpleks (Adaptör+Pigtail+Kaset) | 50/125 OM4
24 Fiber SC/UPC Simpleks (Adaptör+Pigtail+Kaset) | 50/125 OM4
48 Fiber LC/UPC Dupleks (Adaptör+Pigtail+Kaset) | 9/125 A2
48 Fiber LC/UPC Dupleks (Adaptör+Pigtail+Kaset) | 9/125 A2
48 Fiber LC/APC Dupleks (Adaptör+Pigtail+Kaset) | 9/125 A2
48 Fiber LC/APC Dupleks (Adaptör+Pigtail+Kaset) | 9/125 A2
48 Fiber LC/UPC Dupleks (Adaptör+Pigtail+Kaset) | 50/125 OM2
48 Fiber LC/UPC Dupleks (Adaptör+Pigtail+Kaset) | 50/125 OM2
48 Fiber LC/UPC Dupleks (Adaptör+Pigtail+Kaset) | 50/125 OM3
48 Fiber LC/UPC Dupleks (Adaptör+Pigtail+Kaset) | 50/125 OM3
48 Fiber LC/UPC Dupleks (Adaptör+Pigtail+Kaset) | 50/125 OM4
48 Fiber LC/UPC Dupleks (Adaptör+Pigtail+Kaset) | 50/125 OM4
24 Fiber E2000/UPC Simpleks (Adaptör+Pigtail+Kaset) | 9/125 A2
24 Fiber E2000/UPC Simpleks (Adaptör+Pigtail+Kaset) | 9/125 A2
24 Fiber E2000/APC Simpleks (Adaptör+Pigtail+Kaset) | 9/125 A2
24 Fiber E2000/APC Simpleks (Adaptör+Pigtail+Kaset) | 9/125 A2
 Google Plus - Samm Technology  Youtube - Samm Technology  Facebook - Samm Technology  Twitter - Samm Technology  Facebook - Samm Technology
Başa Dön