JDSU fibernetowork

Fiber Optik Ağları


Tek bir fiberin – birden fazla ışık rengiyle – Kongre Kütüphanesi’nin tüm içeriğini sadece 16 saniyede iletebileceğini biliyor muydunuz? Ve bu sadece tek bir fiberde! Bunu ve daha fazlasını öğreneceksiniz.

Enzo’nun da belirttiği gibi: “İletişim dünyamızda fiber optikler hayati önem taşıyor. Bugün, tıpkı elektrik veya ulaşım gibi, hiç kimse fiber optik telekom ağları olmadan hayatını hayal edemez.”


Samm Teknoloji Hakkında

Samm Teknoloji, başta fiber optik sistemler ve nesnelerin interneti olmak üzere farklı sektörlerde hizmetleri olan bir üretim ve mühendislik şirketidir. Evlere kadar fiber (FTTH), veri merkezleri ve fiber optik bağlantı ekipmanlarında pek çok patente sahip olup, kendi Ar-Ge’sinde çok çeşitli ürünler geliştirip sektörün kullanımına sunmuştur.

Ayrıca, anahtar teslim elektrik taahhüt işleri, ısı takip ve izleme ve bilişim sektöründe de hizmetleriyle de lider firmalar arasında yer almaktadır.

Ticari Markalar

Samm, Samm Teknoloji, Foyer, FOTAS SAMM Teknoloji A.S’nin kayıtlı Ticari markalarıdır. Diğer isimler, ilgili sahiplerinin ticari markaları olabilir.