Filtreler

demo-page

İnsan Kaynakları Yaklaşımımız

Mutlu çalışanlarımızla, bağlılığın yüksek olduğu ve çalışanların potansiyellerini gerçekleştirmeleri için gerekli gelişim ortamının sağlandığı bir aile ortamı yaratmayı amaçlıyoruz.

Sürekli gelişen, güvenli, sağlıklı, etik değerlerin yaşatıldığı, insani değerlerin önem taşıdığı bir iş ortamı sağlamak hedefimizdir.

İşe Alım

Doğru pozisyona, doğru insan yaklaşımını hassasiyetle uyguluyoruz.

SAMM Teknoloji çalışanları; misyon, vizyon ve kurum kültürüne uygun, yeniliklere açık, pozitif, pozisyonlarına uygun yetkinliklere sahip kişilerden oluşur.

Eğer sizde  SAMM Teknoloji  ailesinin bir parçası olmak istiyorsanız  iş başvuru formunu doldurarak özgeçmişinizi yönlendirebilirsiniz.

Ücretlendirme


Şirketimizde ücretlendirme sisteminde yapılan iş değerlemeleri önemli yer tutmaktadır. İş ailesi bazında yapılan ücretlendirme sisteminde adil ücret sistemi ile dengeyi korumak hedeftir.

Kariyer Yönetimi

SAMM Teknoloji sürekli gelişen yapısı ve büyüyen organizasyon şemasıyla çalışanlarına birçok alanda farklı kariyer fırsatları sunmaktadır.

Çalışanlarımızın kariyer basamaklarını çıkmaları için; inisiyatif almalarını ve şirket içerisinde daha aktif rollerde yer almalarını destekliyoruz. Bu doğrultuda bünyemizde yetişen ve kendi içimizden çıkan yöneticilerimizle sürekli büyüyen bir firma olmayı hedefliyoruz. Performans yönetimi ve kriterleriyle birlikte çalışanlarımıza adil bir terfi sistemi sunuyoruz.

Performans Sistemi

Misyon ve vizyona ulaşabilmek için firma stratejisi doğrultusunda, hedeflerin gerçekleştirilmesi ve yetkinliklerin değerlendirilmesi olarak iki alandan oluşur.

Performans Sistemi çalışanlarımızın iş sonuçlarının, yetkinliklerinin ve şirket başarısına olan katkılarının değerlendirilmesini sağlamaktadır.

Uygulama sonuçları, İnsan Kaynakları Planlaması, Ücret Yönetimi, Ödüllendirme ve Eğitim Yönetimi süreçlerini beslemektedir.

Merak Edilen Sorular

SAMM Teknolojide çalışma koşulları nasıl?

Çalışma koşullarımız, ilgili yönetmelikler, iş kanunu ve mevzuatlar doğrultusunda hazırlanmıştır ve çalışanlarımızın çalışma gün ve saatleri yaptıkları iş ve bulundukları lokasyona göre farklılık gösterebilir.

*Çalışma süremiz haftada 5 gündür.

Merkez ofisimizde çalışma saatleri 08:30-18:30

SAMM Teknoloji çalışanlarına Eğitim konusunda nasıl bir imkan sağlıyor?

Şirket hedef ve stratejilerine ulaşılması ve organizasyonun çağdaş ve yeni yöntemlerle sürdürülebilmesi için değişim yönetimine destek olacak öğrenmek ve gelişmek isteyen tüm çalışanlarımızın yanında oluyoruz.

Firmanızda staj programı hakkında bilgi alabilir miyim?

Stajyer alımlarımızı hr@samm.com mail adresine gelen başvurular üzerinden yapıyoruz.

Özgeçmişinizde çalışmak istediğiniz bölümü belirttiğiniz bir ön yazı eklerseniz, muhakkak değerlendiriyoruz ve sizinle ilgili daha fazla bilgi sahibi olabiliyoruz.

Staj yaptığınız süre boyunca teknik ve kişisel gelişimlerine katkı sağlamak bizim için önemli bir husus.

Stajınız süresince beklentimiz ise, şirketimizin ihtiyaçları doğrultusunda yönlendirildiğiniz departmanın süreçleri ile ilgili verilen hedefleri layıkıyla yerine getirmeniz.

Süreç, karşılıklı olarak olumlu tamamlanırsa; stajyerimizden bizimle kısmi süreli olarak çalışmasını isteyebilir yahut kariyer yolculuğuna SAMM’da devam etmesini talep edebiliriz.

SAMM Teknolojide izin prosedürü nasıl?

Çalışanlarımıza

  • 1 yıldan 5 yıla kadar olanlara 14 gün
  • 5 yıldan fazla 15 yıldan olanlara 20 gün
  • 15 yıl ve daha fazla olanlara 26 gün yıllık izin verilir.

Bununla birlikte iş kanununa uygun olarak tüm ulusal bayramlarda ve resmi tatillerde çalışanlarımız izin kullanırlar.

Burs veriyor musunuz?

Eğitimi her zaman destekleyen bir firma olarak, ihtiyacı olan çalışanlarımızın üniversite okuyan çocuklarına burs vermekten ve burslarının devamlılığı için gerekli koşulları sağlayan öğrencilerimizin her eğitim öğretim döneminde başarılarına katkı sağlamaktan mutluluk duyuyoruz.

 Linkedin - Samm Teknoloji  Youtube - Samm Teknoloji  Instagram - Samm Teknoloji  Twitter - Samm Teknoloji  Facebook - Samm Teknoloji
Başa Dön