Filtreler

samm market link 1

CFP LR4 Multi-rate Transceiver | 40G 4x10 CWDM 10km

CFP LR4 Multi-rate Transceiver | 40G 4x10 CWDM 10km

CFP Multi-rate LR4 optik transceiver, CWDM teknolojisini kullanır; 40Gbps hızında veri aktarabilir ve dört adet 10Gbps kanalı kullanarak 10km’ye kadar optik sinyal gönderebilir. CFP Multi-rate LR4 optik Transceiver'ler, aktif ağlarda modüler fiber optik Switch'ler ile birlikte kullanılır.

CCS-800A08D0-13 CFP CWDM LR4 Multi-rate Transceiver Detayları

  • Çalışırken takılabilir CFP form faktörü
  • 39,8 Gb / s ile 44,6 Gb / sn'lik toplu bit hızlarını destekler
  • Güç dağıtımı & lt; 6W
  • RoHS-6 uyumlu (kurşunsuz)
  • Ticari sıcaklık aralığı -5 ° C ila 75 ° C
  • Tek 3,3V güç kaynağı
  • Tek Modlu Fiber (SMF) üzerinde 10km'lik maksimum bağlantı uzunluğu
  • Soğutulmamış 4x10Gb / s CWDM vericisi
  • 4x10G MLD elektrik arayüzü
  • Dubleks SC yuvaları
  • Yerleşik dijital tanı işlevleri


Yeni Ürünler

BASK Bina Altı Sonlandırma Kutusu
BASK Bina Altı Sonlandırma Kutusu
KDV hariç fiyat:0,00TL
KDV dahil fiyat:0,00TL
Dupleks Fiber Optik Kablo | (1x2 OBK)  J-(ZN)H-FIG-8 Bina içi
Dupleks Fiber Optik Kablo | (1x2 OBK) J-(ZN)H-FIG-8 Bina içi
KDV hariç fiyat:1,37TL
KDV dahil fiyat:1,62TL
Simplex Fiber Optik Kablo | (1x1 OBK)  J-(ZN)H iç ortam
Simpleks Fiber Optik Kablo | (1x1 OBK) J-(ZN)H Bina içi
KDV hariç fiyat:0,81TL
KDV dahil fiyat:0,96TL

En Çok Satanlar

FreezeTec 12 Isıtma kablosu . Termostat
FreezeTec 12 Isıtma kablosu . Termostat
KDV hariç fiyat:206,65TL
KDV dahil fiyat:243,85TL
PERP-MELTSTICK Tamir Çubuğu
PERP-MELTSTICK Tamir Çubuğu
KDV hariç fiyat:0,00TL
KDV dahil fiyat:0,00TL
Zaxe X1 3D Yazıcı
Zaxe X1 3D Yazıcı
KDV hariç fiyat:12.404,86TL
KDV dahil fiyat:14.637,74TL

Ana Markalar

Tüm
 Google Plus - Samm Technology  Youtube - Samm Technology  Facebook - Samm Technology  Twitter - Samm Technology  Facebook - Samm Technology
Başa Dön