Filtreler

samm market link 1

CFP LR4 Multi-rate Transceiver | 100G 4x28 LAN-WDM 10km

CFP LR4 Multi-rate Optic Transceiver | 100G 4x28 LAN-WDM 10km

CFP Multi-rate LR4 optik transceiver, LAN-WDM teknolojisini kullanır; 100Gbps hızında veri aktarabilir ve dört adet 28Gbps kanalı kullanarak 10km’ye kadar optik sinyal gönderebilir. CFP Multi-rate LR4 optik Transceiver'ler, aktif ağlarda modüler fiber optik Switch'ler ile birlikte kullanılır.

CCS-903A09D0-13 CFP LR4 Multi-rate Transceiver Detayları

  • Çalışırken takılabilir CFP form faktörü
  • 103.1Gb / s ve 112Gb / s toplu bit hızlarını destekler
  • Güç dağıtımı <24W
  • RoHS-6 uyumlu (kurşunsuz)
  • Ticari durum sıcaklık aralığı 0 ° C ila 70 ° C
  • Tek 3,3V güç kaynağı
  • Tek Modlu Fiber (SMF) üzerinde 10km'lik maksimum bağlantı uzunluğu
  • Sıcaklık dengelenmiş 4x25Gb / s LAN-WDM verici
  • 10x10G MLD elektrik arayüzü
  • Dubleks SC veya LC yuvaları
  • MDIO yönetim arayüzü


Yeni Ürünler

Polatis 3000 Optik Switch
Polatis 3000-Serisi Optik Switch
KDV hariç fiyat:0,00TL
KDV dahil fiyat:0,00TL
Polatis 6000-PSS Optik Ağ Koruma Switch | 4 Fiber
Polatis 6000-Serisi-PSS Optik Ağ Koruma Switch | 16 Fiber
KDV hariç fiyat:0,00TL
KDV dahil fiyat:0,00TL
Polatis 6000-PSS Optik Ağ Koruma Switch | 4 Fiber
Polatis 6000-Serisi-PSS Optik Ağ Koruma Switch | 8 Fiber
KDV hariç fiyat:0,00TL
KDV dahil fiyat:0,00TL

En Çok Satanlar

Raychem R-NRG-DM thermostat for floor heating
Raychem R-NRG-DM thermostat for floor heating
KDV hariç fiyat:1.520,12TL
KDV dahil fiyat:1.793,74TL
FreezeTec 12 Isıtma kablosu . Termostat
FreezeTec 12 Isıtma kablosu . Termostat
KDV hariç fiyat:206,65TL
KDV dahil fiyat:243,85TL
PERP-MELTSTICK Tamir Çubuğu
PERP-MELTSTICK Tamir Çubuğu
KDV hariç fiyat:0,00TL
KDV dahil fiyat:0,00TL

Ana Markalar

Tüm
 Google Plus - Samm Technology  Youtube - Samm Technology  Facebook - Samm Technology  Twitter - Samm Technology  Facebook - Samm Technology
Başa Dön