TRY
  • TRY
  • USD
  • EUR
  • GBP
+90 444 1 726
Filtreler

samm market link 1

M28876 Kablo Uygulamaları


This series of connectors provide multi-channel interconnects for 2, 4, 6, 8, 18 and 31 contacts (termini) in a single circular shell. 


Title Description
Optical Loss 9/125: 0.75 dBmax, 0.35 dBtyp62.5/125: 0.75 dBmax, 0.14 dBtyp
Return Loss >30 dB MMF, >40 dB SMF with PC polish
Mating Durability 500 cycles per EIA-455-21
Vibration Per EIA/TIA-455-11
Thermal Shock 40°C to +70°C per EIA-455-71
Cable Pull-Out Force >162 lbs per MIL-PRF-28876, para 3.11.4
Shock Per MIL-S-901D
Humidity Per EIA-455-5, Type 2
Fluid Immersion Per EIA-455-12A
Crush Resistance 218 lbs per MIL-PRF-28876E, para 4.6.5.7
External Bend Moment 300 in-lb per MIL-PRF-28876, para 4.6.5.2
Cable Seal Flexing Per MIL-STD-1344, Method 2017
Impact Per EIA-455-2
Temperature Cycling Per TIA/EIA-455-3
Life Aging Per MIL-PRF-28876E FOTP-4
Water Pressure Per MIL-PRF-28876E, para 4.6.6.15
 

Yeni Ürünler

Sabit Kuvvet Yayları
Sabit Kuvvet Yayları
KDV hariç fiyat:0,00TL
KDV dahil fiyat:0,00TL
 Miller MSAT 16 Fiber Buffer Tüp Sıyırıcı
Miller MSAT 16 Fiber Buffer Tüp Sıyırıcı
KDV hariç fiyat:0,00TL
KDV dahil fiyat:0,00TL
VIAVI MPOLx - SmartClass MPO Optical Loss Test Seti
VIAVI MPOLx - SmartClass MPO Optical Loss Test Seti
KDV hariç fiyat:0,00TL
KDV dahil fiyat:0,00TL

En Çok Satanlar

Raspberry Pi Zero Wireless
Raspberry Pi Zero Wireless
KDV hariç fiyat:69,00TL
KDV dahil fiyat:81,42TL
Raspberry Pi 3
Raspberry Pi 3
KDV hariç fiyat:139,00TL
KDV dahil fiyat:164,02TL
Raspberry Pi 3 Güç Adaptörü
Raspberry Pi 3 Güç Adaptörü
KDV hariç fiyat:44,72TL
KDV dahil fiyat:52,77TL

Ana Markalar

Tüm
 Google Plus - Samm Technology  Youtube - Samm Technology  Facebook - Samm Technology  Twitter - Samm Technology  Facebook - Samm Technology
Başa Dön