TRY
  • TRY
  • USD
  • EUR
  • GBP
+90 444 1 726
Filtreler

samm market link 1

COWO Müşteri Duvar Prizi (2 Fiber)

COWO


Bir ofis, ev veya iletişim odasında fiber optik müşteri çıkışını kolay ve göze batmayan bir şekilde sonlandırmak için dizayn edilmiştir. 

Özellikler:

  • Kalıp plastikten yapılmıştır(halojen içermez, LSZH-1).
  • Düz bir tasarıma sahiptir, standart bir gömme elektrik prizine bağlanır.
  • IP20 derecelendirmeli. RoHS uyumludur.
  • UL 94 V-O’ya uygundur.
  • Azaltılmış bükülme yarıçaplı fiber kullanılır.(G657.A ve B).
  • 2 sonlandırma/ek bağlantısı sağlar.
    • 2 SC simplex veya 1 Lc duplex adaptör.
    • 2 krimp, mekanik veya ısı büzüşmeli ekler.
  • Vida veya kurşun tel mühür ile kilitlenebilir. Üst, alt, sol ve arkadan kablo girişi vardır.
DosyaBilgi
COWO_DataSheet [PDF, 7.42 MB]
COWO_Installation_Instruction [PDF, 7.42 MB]

Yeni Ürünler

Sabit Kuvvet Yayları
Sabit Kuvvet Yayları
KDV hariç fiyat:0,00TL
KDV dahil fiyat:0,00TL
 Miller MSAT 16 Fiber Buffer Tüp Sıyırıcı
Miller MSAT 16 Fiber Buffer Tüp Sıyırıcı
KDV hariç fiyat:0,00TL
KDV dahil fiyat:0,00TL
VIAVI MPOLx - SmartClass MPO Optical Loss Test Seti
VIAVI MPOLx - SmartClass MPO Optical Loss Test Seti
KDV hariç fiyat:0,00TL
KDV dahil fiyat:0,00TL

En Çok Satanlar

Raspberry Pi Zero Wireless
Raspberry Pi Zero Wireless
KDV hariç fiyat:69,00TL
KDV dahil fiyat:81,42TL
Raspberry Pi 3
Raspberry Pi 3
KDV hariç fiyat:139,00TL
KDV dahil fiyat:164,02TL
Raspberry Pi 3 Güç Adaptörü
Raspberry Pi 3 Güç Adaptörü
KDV hariç fiyat:44,72TL
KDV dahil fiyat:52,77TL

Ana Markalar

Tüm
 Google Plus - Samm Technology  Youtube - Samm Technology  Facebook - Samm Technology  Twitter - Samm Technology  Facebook - Samm Technology
Başa Dön