TRY
  • TRY
  • USD
  • EUR
  • GBP
+90 444 1 726
Filtreler

samm market link 1

ODC®-4 Harici Konnektör

ODC ® fiber optik konnektör ve konnektörlü kablo uygulamaları, Yüksek kalite ve montaj kolaylığı sağlayacak,  Zorlu çevre koşullarına dayanıklı olacak şeklide tasarlanmıştır. ODC®-4, dört fiber kanallı harici ortam konnektörleri arasında en kompakt olanıdır.

  • 4 Fiberli, Singlemode veya Multimode,
  • 4 x 1.25mm Seramik Ferrullü kompakt tasarım,
  • Tümleşik Kare veya Sekizgen flanş,
  • Uzatma Kablosu ile zincir montaj esnekliği,
  • Vidalı Kilitleme Mekanizması,
  • Kolay ve Güvenilir Montaj, Toz, Su Geçirmez ve
  • Korozyona Karşı Dayanıklı, Su Geçirmez Koruma Kapağı

Yeni Ürünler

 Miller MSAT 16 Fiber Buffer Tüp Sıyırıcı
Miller MSAT 16 Fiber Buffer Tüp Sıyırıcı
KDV hariç fiyat:0,00TL
KDV dahil fiyat:0,00TL
VIAVI MPOLx - SmartClass MPO Optical Loss Test Seti
VIAVI MPOLx - SmartClass MPO Optical Loss Test Seti
KDV hariç fiyat:0,00TL
KDV dahil fiyat:0,00TL
BRW Demiryolları Özel Branşman Kiti
BRW Demiryolları Özel Branşman Kiti
KDV hariç fiyat:460,60TL
KDV dahil fiyat:543,51TL

En Çok Satanlar

Raspberry Pi Zero Wireless
Raspberry Pi Zero Wireless
KDV hariç fiyat:69,00TL
KDV dahil fiyat:81,42TL
Raspberry Pi 3
Raspberry Pi 3
KDV hariç fiyat:139,00TL
KDV dahil fiyat:164,02TL
Raspberry Pi 3 Güç Adaptörü
Raspberry Pi 3 Güç Adaptörü
KDV hariç fiyat:40,34TL
KDV dahil fiyat:47,60TL

Ana Markalar

Tüm
 Google Plus - Samm Technology  Youtube - Samm Technology  Facebook - Samm Technology  Twitter - Samm Technology  Facebook - Samm Technology
Başa Dön