Filtreler

samm market link 1

M-Pack Fiber Optik Kablo

Furukawa Electric Group Logo FBS-furukawa-broadband-systems Logo Central Office
M-Pack Fiber Optik Kablo - Furukawa Central Office Broadband Systems

M-Pack Fiber Optik Kablo

Geniş Bant Merkezi Ofis sistemlerinde, yüksek yoğunluklu, yüksek bant genişliği ve miluti-fiber konektörler için Furukawa M-Pack Fiber Optik Kablosu en iyi çözümdür. M-Pack Fiber Kablosunun iki türü vardır: Halojensiz ve alev geciktirici 2-12 kapasiteli kabloları ve 2-48 kapasiteli Plenum-Rate kabloları. M-Pack Fiber Optik Kablosu, Furukawa Broadband (Genişbant) Sistemleri'nde bir Central Office (Merkezi Ofis) çözümüdür.


M-Pack Fiber Optik Kablo Section Layers

M-Pack Fiber Optik Kablosunun Detayları



Dahili Özellikler
Kablo tipi Plenum-Rated  LSZH-Rated
Fiber adedi  2 4 6 8 12 16 24 32 36 - 48  2 42837
Kablo dış çapı (mm)  2 3 3 3 3 3.8 3.8 4.5 4.8 2 3
Cable weight (kg/km)  4.8 8.2 8.4 8.7 9.2 12.6 13.7 17.2 20.4 3.9 8
Maksimum Çekme Derecesi (N)  100
Sıcaklık (°C) Çalışma (SM)  -20 °C - 70 °C
Çalışma (MM)  0 °C - 70 °C
MOntaj  -20 °C - 60 °C
Depolama ve sevkıyat  -40 °C - 70 °C
Performans
Fiber tipi Single-Mode  Sınıf  1310 nm (dB/km)  1550 nm (dB/km)
AllWave FLEX+ ZWP Bend-Optimized Single-Mode Fiber  G.657.A2  0.4 0.3
AllWave FLEX+ Enhanced Bend-Optimized Single-Mode Fiber  G.657.A2  0.4 0.3
EZ-Bend® Ultra Bend Single-Mode  G657B3  0.4 0.3
Multimode  Sınıf  850 nm (dB/km)  1300 nm (dB/km)
62.5/1245 Multimode  OM1  3.4 1
LaserWave® FLEX G+ Multimode Fiber  OM2  3.5 1.5
LaserWave® FLEX 300 Multimode Fiber  OM3  3.5 1.5
LaserWave® FLEX 550 Multimode Fiber  OM4  3.5 1.5





Yeni Ürünler

Polatis 3000 Optik Switch
Polatis 3000-Serisi Optik Switch
KDV hariç fiyat:0,00TL
KDV dahil fiyat:0,00TL
Polatis 6000-PSS Optik Ağ Koruma Switch | 4 Fiber
Polatis 6000-Serisi-PSS Optik Ağ Koruma Switch | 16 Fiber
KDV hariç fiyat:0,00TL
KDV dahil fiyat:0,00TL
Polatis 6000-PSS Optik Ağ Koruma Switch | 4 Fiber
Polatis 6000-Serisi-PSS Optik Ağ Koruma Switch | 8 Fiber
KDV hariç fiyat:0,00TL
KDV dahil fiyat:0,00TL

En Çok Satanlar

Raychem R-NRG-DM thermostat for floor heating
Raychem R-NRG-DM thermostat for floor heating
KDV hariç fiyat:1.520,12TL
KDV dahil fiyat:1.793,74TL
FreezeTec 12 Isıtma kablosu . Termostat
FreezeTec 12 Isıtma kablosu . Termostat
KDV hariç fiyat:206,65TL
KDV dahil fiyat:243,85TL
PERP-MELTSTICK Tamir Çubuğu
PERP-MELTSTICK Tamir Çubuğu
KDV hariç fiyat:0,00TL
KDV dahil fiyat:0,00TL

Ana Markalar

Tüm
 Google Plus - Samm Technology  Youtube - Samm Technology  Facebook - Samm Technology  Twitter - Samm Technology  Facebook - Samm Technology
Başa Dön