TRY
  • TRY
  • USD
  • EUR
  • GBP
+90 444 1 726
Filtreler

samm market link 1

FP12 Fiber Optik Rack Patch Panel / Cephe Erişimli Çekmece 48 Port 2U 4-Satır SC-LC

Samm Product Logo
- design
FP12 Fiber Optik Rack Tipi Patch Panel Cephe Erişimli Çekmece 48 Port 2U 4-Satır SC-LC

FP12 Fiber Optik Rack Tipi Patch Panel
Cephe Erişimli Çekmece 48 Port 2U 4-Satır SC-LC

FP12, rack tipi çift katmanlı 2U 19" boyutlu, fiber optik patch panel çekmecedir. FP12 patch panel, 48 standart SC-Simplex fiber konektör veya 96 küçük LC (Duplex) fiber konektörüne uyacak şekilde dört sıra halinde 48 porta sahiptir.

FP12 SLIDE-OUT tipi PATCH PANEL, PC / APC pigtail'ler ve SINGLEMODE veya MULTIMODE için uygun konektörler ile birlikte, koruyucu splice tray'ler ile satın alınabilir.

Samm patch panel'leri; telekomünikasyon, merkez ofiste ve tesislerinde fiber optik ağlarda; patch yapmak , splice yapmak ve sonlandırmak için uygun bir çözümdür. 


Bizim Splice/Patch Paneller Tam veya Boş Satın Alınabilir



empty-full-fiber-rack-patch-panel-2U


FP12 Fiber Patch Panel Özellikler ve Faydaları

  • 19 "veya ETSI dolaplarıyla uyumlu
  • 2U - çift katmanlı birim - Dört sıra girişler
  • 48 SC portu veya 96 LC (Duplex) port kapasitesi
  • Kolay kurulum zamanı
  • Değişken ön panel seçenekleri
  • Tek / Çift taraflı konektör klipleri
  • Kompakt ve güvenli tasarım
  • Arka kablo girişi
  • Opsiyonel kablo yönetim rafları ve ön kapaklar
  • El Vidaları kolay / güvenli kilitleme sağlar
  • İyi tasarlanmış konnektörler ve pigtailler
  • Bükülme yarıçaplı koruyucu ek yeri tepsileri
  • Kablo yönlendirme yolları ve fiziksel koruma
  • Boyutlar: 235mm (G) x 482mm (L) x 44mm (H)

Opsiyonel Aksesuarlar



2U Ön Kapaklı Kısa Kablo Kanal - YT0441 Ön Kapaklı Kısa Kablo Kanal 2U Ön Kapaklı Uzun Kablo Kanal - YT0443 Ön Kapaklı Uzun Kablo Kanal 2U Yan kablo kanallar -Sol ve sağ- YT0445 Yan kablo kanallar -Sol ve sağ-



DosyaBilgi
FRPS-Front-Patching-Patching-Shelves [PDF, 423.25 KB]
2U-FRPS-Shelves [PDF, 495.03 KB]
Konnektörler Tipi:
Boş
Boş
48 SC-PC Simplex Single-Mode 9/125 µ
48 SC-PC Simplex Single-Mode 9/125 µ
48 SC-APC Simplex Single-Mode 9/125 µ
48 SC-APC Simplex Single-Mode 9/125 µ
96 LC-PC Duplex Single-Mode 9/125 µ
96 LC-PC Duplex Single-Mode 9/125 µ
96 LC-APC Duplex Single-Mode 9/125 µ
96 LC-APC Duplex Single-Mode 9/125 µ
48 SC-PC Simplex Multi-Mode 50/125 µ
48 SC-PC Simplex Multi-Mode 50/125 µ
48 SC-PC Simplex Multi-Mode 62.5/125 µ
48 SC-PC Simplex Multi-Mode 62.5/125 µ

Yeni Ürünler

Elektra WiFi Termostat OWD5 1999
Elektra WiFi Termostat OWD5 1999
KDV hariç fiyat:500,28TL
KDV dahil fiyat:590,33TL
FiberChek Probe
FiberChek Probe
-27%
KDV hariç fiyat:10.875,24TL
KDV dahil fiyat:12.832,78TL
Liste Fiyatı:17.588,79TL
SmartOTDR 138FA - Taşınabilir Fiber Test Cihazı
SmartOTDR 138FA - Taşınabilir Fiber Test Cihazı
KDV hariç fiyat:23.569,02TL
KDV dahil fiyat:27.811,44TL

En Çok Satanlar

Raspberry Pi Zero Wireless
Raspberry Pi Zero Wireless
KDV hariç fiyat:72,00TL
KDV dahil fiyat:84,96TL
Raspberry Pi 3
Raspberry Pi 3
KDV hariç fiyat:211,56TL
KDV dahil fiyat:249,64TL
Raspberry Pi 3 Güç Adaptörü
Raspberry Pi 3 Güç Adaptörü
KDV hariç fiyat:56,12TL
KDV dahil fiyat:66,22TL

Ana Markalar

Tüm
 Google Plus - Samm Technology  Youtube - Samm Technology  Facebook - Samm Technology  Twitter - Samm Technology  Facebook - Samm Technology
Başa Dön