الفلاتر

samm market link 1

جوائز شكر لزبائننا الكرام


التاريخ: 2014-12-16

لقد قمنا بمسابقة لمعرفة أراء متابيعن موقعنا بخدماتنا و الآن سنقدم لهم جوائز كتب تعليمية شاكرين لهم تعاونهم

 

هذه هي تعليقاتهم

Mehmet Faruk Ç. 

Samm Teknoloji ile ilk tanışmamız, internet üzerinden RaspberryPi araştırmamız sırasında gerçekleşti. Diğer alternatifler arasından, müşteriler için çok daha rahat bir kullanım sunan alışveriş arayüzü rahatlıkla sıyrılabiliyordu. Detaylı incelememiz sonucunda da, sektöründeki en güvenilir firmalardan biri olduğunu öğrendik ve aklımızda hiçbir şüpheye yer bırakmaksızın siparişlerimizi verdik... Oldukça hızlı ve temiz teslimatı, kusursuz ürünleriyle bizi kendilerine hayran bırakmayı başardılar...

 

Yusuf O.

Garanti dışı ürün almaktan kaçındığım için, Raspberry pi Türkiye Distribütörü olan SAMM ı seçtim. Bu seçimim bana güven, uygun maliyet ve destek olarak geri döndü. Sipariş öncesi ve sonrası bir problemle karşılaşmamakla birlikte, alışveriş yapmaktan memnuniyet duydum. Raspberry pi ye gelirsek, ben linux dünyasına en az maliyetle atlamak ve ufak robotlar geliştirmek için raspberry pi satın aldım. Geniş kütüphaneleri, her türlü konuda ulaşabileceğimiz destek forumları, eğitim kitapları, insanı yeni şeyler yapmaya ateşleyen mükemmel proje sunumları ile raspberry pi benim hayatıma çok şey kattı. Raspberry pi mi elime aldığımda hala sorarım bu kadar işi hakkaten bu küçük kartmı yapıyor diye kendi kendime ! Teşekkürler Raspberry pi , Teşekkürler SAMM TEKNOLOJİ !

 

M Enes T.

#BirgünHerkesRaspberryPiLenecek ;) Bence gömülü sistemler ile uğraşan ilgilenen herkesin elinde bulundurup kapasitesi ölçüsünde kullanması gerek stabil bir cihazdır. Teşekkürler Eben Upton ve ekibi..

 

Robert R.

Uygun fiyata Samm teknoloji sayesinde bir kaç gün içinde edindim raspberry pi'yi. O kadar çok işlem için kullanıyorum ki raspberry pi yi bilgisayarımın işlem gücünden ve ram yükünden tasarruf dahi ettim. Raspberry pi üreticilerinin ileri versiyonlarına ütü yapma ve çamaşır yıkama fonksyonlarınıda koymalarını istiyorum zira tek eksiği bu gibi işler. Kredi kartı kadar boyu var türlü türlü yeteneği var.

 

Nazır Dogan

Beni şaşırtan bir hızda geldi.Açıkcası firmanızın reklama daha çok ihtiyaçı oldugunu düşünüyorum.o kadar kalitesiz firma reklamlarla insanları çekereken ,sizin bu hizmeti daha fazla insana duyurmanınız eksiklik gibi geldi bana .


المنتجات الجديدة

TRILITHIC 120 DSP MicroStealth CATV Basic Signal Level Meter

TRILITHIC 120 DSP MicroStealth CATV Basic Signal Level Meter

السعر بلا ضريبة:0,00TL
السعر مع الضريبة:0,00TL
Aerial Optical Splice Closure FK-CEO-3T-36F

Fiber Optical Splice Closure FK-CEO-3T-36F

السعر بلا ضريبة:287,66TL
السعر مع الضريبة:339,44TL
OLP-82/82P SmartClass جهاز قياس قوة اشارة و جودة الفايبر الضوئي  | VIAVI

OLP-82/82P SmartClass جهاز قياس قوة اشارة و جودة الفايبر الضوئي | VIAVI

السعر بلا ضريبة:0,00TL
السعر مع الضريبة:0,00TL

الأكثر مبيعاً

Raspberry Pi 3

Raspberry Pi 3

السعر بلا ضريبة:139,00TL
السعر مع الضريبة:164,02TL
Raspberry Pi Zero Wireless

Raspberry Pi Zero Wireless

السعر بلا ضريبة:69,00TL
السعر مع الضريبة:81,42TL
محول الكهرباء لـ Raspberry Pi 3

محول الكهرباء لـ Raspberry Pi 3

السعر بلا ضريبة:37,85TL
السعر مع الضريبة:44,66TL

الماركات الرئيسية

 Google Plus - Samm Technology  Youtube - Samm Technology  Facebook - Samm Technology  Twitter - Samm Technology  Facebook - Samm Technology
Scroll To Top