الفلاتر

جوائز شكر لزبائننا الكرام


التاريخ: 2014-12-16

لقد قمنا بمسابقة لمعرفة أراء متابيعن موقعنا بخدماتنا و الآن سنقدم لهم جوائز كتب تعليمية شاكرين لهم تعاونهم

 

هذه هي تعليقاتهم

Mehmet Faruk Ç. 

Samm Teknoloji ile ilk tanışmamız, internet üzerinden RaspberryPi araştırmamız sırasında gerçekleşti. Diğer alternatifler arasından, müşteriler için çok daha rahat bir kullanım sunan alışveriş arayüzü rahatlıkla sıyrılabiliyordu. Detaylı incelememiz sonucunda da, sektöründeki en güvenilir firmalardan biri olduğunu öğrendik ve aklımızda hiçbir şüpheye yer bırakmaksızın siparişlerimizi verdik... Oldukça hızlı ve temiz teslimatı, kusursuz ürünleriyle bizi kendilerine hayran bırakmayı başardılar...

 

Yusuf O.

Garanti dışı ürün almaktan kaçındığım için, Raspberry pi Türkiye Distribütörü olan SAMM ı seçtim. Bu seçimim bana güven, uygun maliyet ve destek olarak geri döndü. Sipariş öncesi ve sonrası bir problemle karşılaşmamakla birlikte, alışveriş yapmaktan memnuniyet duydum. Raspberry pi ye gelirsek, ben linux dünyasına en az maliyetle atlamak ve ufak robotlar geliştirmek için raspberry pi satın aldım. Geniş kütüphaneleri, her türlü konuda ulaşabileceğimiz destek forumları, eğitim kitapları, insanı yeni şeyler yapmaya ateşleyen mükemmel proje sunumları ile raspberry pi benim hayatıma çok şey kattı. Raspberry pi mi elime aldığımda hala sorarım bu kadar işi hakkaten bu küçük kartmı yapıyor diye kendi kendime ! Teşekkürler Raspberry pi , Teşekkürler SAMM TEKNOLOJİ !

 

M Enes T.

#BirgünHerkesRaspberryPiLenecek ;) Bence gömülü sistemler ile uğraşan ilgilenen herkesin elinde bulundurup kapasitesi ölçüsünde kullanması gerek stabil bir cihazdır. Teşekkürler Eben Upton ve ekibi..

 

Robert R.

Uygun fiyata Samm teknoloji sayesinde bir kaç gün içinde edindim raspberry pi'yi. O kadar çok işlem için kullanıyorum ki raspberry pi yi bilgisayarımın işlem gücünden ve ram yükünden tasarruf dahi ettim. Raspberry pi üreticilerinin ileri versiyonlarına ütü yapma ve çamaşır yıkama fonksyonlarınıda koymalarını istiyorum zira tek eksiği bu gibi işler. Kredi kartı kadar boyu var türlü türlü yeteneği var.

 

Nazır Dogan

Beni şaşırtan bir hızda geldi.Açıkcası firmanızın reklama daha çok ihtiyaçı oldugunu düşünüyorum.o kadar kalitesiz firma reklamlarla insanları çekereken ,sizin bu hizmeti daha fazla insana duyurmanınız eksiklik gibi geldi bana .


المنتجات الجديدة

ELEKTRA WoodTec 60 W/m حصيرة تدفئة كهربائية للأرضيات الخشبية

ELEKTRA WoodTec 60 W/m حصيرة تدفئة كهربائية للأرضيات الخشبية

السعر بلا ضريبة:350,97
السعر مع الضريبة:414,14
ELEKTRA MD 100 w/m حصيرة تدفئة كهربائية أرضية

ELEKTRA MD 100 w/m حصيرة تدفئة كهربائية أرضية

السعر بلا ضريبة:301,03
السعر مع الضريبة:355,22
كرت ذاكرة MicroSD Sandisk 32GB Class 10 مع ادابتر

كرت ذاكرة MicroSD Sandisk 32GB Class 10 مع ادابتر

السعر بلا ضريبة:72,00
السعر مع الضريبة:84,96

الأكثر مبيعاً

Raspberry Pi 3

Raspberry Pi 3

السعر بلا ضريبة:138,00
السعر مع الضريبة:162,84
محول الكهرباء لـ Raspberry Pi 3

محول الكهرباء لـ Raspberry Pi 3

السعر بلا ضريبة:35,75
السعر مع الضريبة:42,19
كفر Raspberry Pi 3 الأساسي

كفر Raspberry Pi 3 الأساسي

السعر بلا ضريبة:35,00
السعر مع الضريبة:41,30
 Google Plus - Samm Technology  Youtube - Samm Technology  Facebook - Samm Technology  Twitter - Samm Technology  Facebook - Samm Technology
Scroll To Top