Viavi Solutions Global ile SAMM Teknoloji, Yeni Bir Servis Sözleşmesi İmzaladı!


Fiber optik ve bakır haberleşme ölçüm, test ve kalibrasyon cihazları üretiminde dünyanın en büyük firması Viavi Solutions Global ile SAMM Tekonoloji arasında yeni bir servis sözleşmesi imzalandı!

Viavi Solutions Global Servis Direktörü Sayın Jorge Encina ve Genel Müdürümüz Mustafa Akşit yeni imzalanan bu sözleşme ile 15 yılı aşkın iş ortaklıklarını bir ileri seviyeye taşımış ve SAMM Teknoloji İletişim A.Ş. Avrupa’nın dört büyük onaylı servis merkezinden biri olmuştur.


Samm Teknoloji Hakkında

Samm Teknoloji, başta fiber optik sistemler ve nesnelerin interneti olmak üzere farklı sektörlerde hizmetleri olan bir üretim ve mühendislik şirketidir. Evlere kadar fiber (FTTH), veri merkezleri ve fiber optik bağlantı ekipmanlarında pek çok patente sahip olup, kendi Ar-Ge’sinde çok çeşitli ürünler geliştirip sektörün kullanımına sunmuştur.

Ayrıca, anahtar teslim elektrik taahhüt işleri, ısı takip ve izleme ve bilişim sektöründe de hizmetleriyle de lider firmalar arasında yer almaktadır.

Ticari Markalar

Samm, Samm Teknoloji, Foyer, FOTAS SAMM Teknoloji A.S’nin kayıtlı Ticari markalarıdır. Diğer isimler, ilgili sahiplerinin ticari markaları olabilir.