Contract Signed for Tuz Gölü Natural Gas Underground Storage Project

Tuz Gölü Doğalgaz Yeraltı Depolama Projesi için Sözleşme İmzaladık


CHINA CAMC ENG. CO. – IC İÇTAŞ İNŞAAT SANAYİ VE TİCARET A.Ş. ile Tuz Gölü Doğalgaz Yeraltı Depolama Projesi için “Kuyular Elektrik ve Enstrüman Tedarik ve Montaj İşleri” kapsamında sözleşme imzaladık.


IC İÇTAŞ İNŞAAT Hakkında

1969 yılında temelleri atılan ve bugün bir Holding çatısı altında faaliyetlerini sürdüren IC İbrahim Çeçen Yatırım Holding A.Ş. (IC Holding) faaliyetlerini temelde İnşaat, Enerji Üretimi ve Dağıtımı, Turizm, Sanayi, Altyapı sektörlerinde sürdürmektedir.

Detaylı Bilgi


CHINA CAMC ENG. CO. Hakkında

CAMCE’nin küresel varlığı Asya, Afrika, Amerika ve Doğu Avrupa’da hissedilmektedir. Faaliyet alanı endüstriyel projeler, tarımsal projeler, su mühendisliği projeleri, enerji projeleri,iletişim projeleri, petrokimya projeleri ve madencilik projeleri.

Detaylı Bilgi 


Samm Teknoloji Hakkında

Samm Teknoloji, başta fiber optik sistemler ve nesnelerin interneti olmak üzere farklı sektörlerde hizmetleri olan bir üretim ve mühendislik şirketidir. Evlere kadar fiber (FTTH), veri merkezleri ve fiber optik bağlantı ekipmanlarında pek çok patente sahip olup, kendi Ar-Ge’sinde çok çeşitli ürünler geliştirip sektörün kullanımına sunmuştur.

Ayrıca, anahtar teslim elektrik taahhüt işleri, ısı takip ve izleme ve bilişim sektöründe de hizmetleriyle de lider firmalar arasında yer almaktadır.

Ticari Markalar

Samm, Samm Teknoloji, SAMM Teknoloji A.S’nin kayıtlı Ticari markalarıdır. Diğer isimler, ilgili sahiplerinin ticari markaları olabilir.