Thermon Visits Samm Teknoloji and Presents an Award for Best Performance - Mr. Michel Salsmans, Thermon Europe B.V.'s EMEA Sales Channels Leader, and Mr. Mathon Weijers, Thermon International Manager Director

Thermon, Samm Teknoloji’yi Ziyaret Etti ve En İyi Performans Ödülünü Verdi

Thermon Winter Warm-Up etkinliği kapsamında SAMM-1 ve SAMM-2 fabrikalarımıza değerli #Thermon ve Thermon Avrupa temsilciliklerinin katılımı ile ziyaret gerçekleştirilmiştir.

Hollanda’daki Thermon Europe B.V.’den çok sayıda seçkin konuğun katıldığı tura, Thermon Europe B.V.’nin EMEA Satış Kanalları Lideri Sayın Michel Salsmans ve Uluslararası Müdür Direktörü Sayın Mathon Weijers liderlik etti.

SAMM Teknoloji A.Ş. Thermon Europe B.V. tarafından 2022/2023 Avrupa’nın en yüksek cirolu temsilcisi ödülüne layık görüldü.

Ayrıca turda, tüm katılımcılar tarafından olumlu karşılanan, yakın zamanda oluşturduğumuz Termal Dağıtılmış Fiber Algılama sistemi prototipimizin bir sunumu da yer aldı.

Başta Thermon ve Samm Teknoloji olmak üzere ziyaretimizin başarılı geçmesine yardımcı olan herkese teşekkür ederiz. Başarı kapsamımızı genişletmek için gelecekte ek geziler yapmayı umuyoruz.