New Contract for Star Refinery Electrical Maintenance, Repair and Installation Services

Star Rafineri | Elektrik işleri Bakim Onarim Ve Montaj Hizmetleri Sözleşmesi


SAMM TEKNOLOJİ olarak STAR RAFİNERİ ANONİM ŞİRKETİ ve PETKİM PETROKİMYA HOLDİNG A.Ş. ile GENEL ELEKTRİK İŞLERİ BAKIM ONARIM VE MONTAJ HİZMETLERİ SÖZLEŞMESİ’ni 02.07.2019 tarihinde imzaladık.

Sözleşme kapsamında Türkiye’de özel sektörün tek noktaya yaptığı en büyük yatırım olan STAR Rafineri’nin ve Petkim’in genel elektrik işleriyle ilgili bakım – onarım ve montaj çalışmalarını yapacağız.

Sözleşme imzalanmasının ardından, hızlı bir şekilde mobilize olarak, tecrübeli ekibimizle PETKİM sahasında çalışmaya başladık. Projenin “Sıfır Kaza” hedefine ulaşarak tamamlanması önceliğimiz olmaya devam edecektir.


Samm Teknoloji Hakkında

Samm Teknoloji, başta fiber optik sistemler ve nesnelerin interneti olmak üzere farklı sektörlerde hizmetleri olan bir üretim ve mühendislik şirketidir. Evlere kadar fiber (FTTH), veri merkezleri ve fiber optik bağlantı ekipmanlarında pek çok patente sahip olup, kendi Ar-Ge’sinde çok çeşitli ürünler geliştirip sektörün kullanımına sunmuştur.

Ayrıca, anahtar teslim elektrik taahhüt işleri, ısı takip ve izleme ve bilişim sektöründe de hizmetleriyle de lider firmalar arasında yer almaktadır.

Ticari Markalar

Samm, Samm Teknoloji, SAMM Teknoloji A.S’nin kayıtlı Ticari markalarıdır. Diğer isimler, ilgili sahiplerinin ticari markaları olabilir.