Son Bir Sene İçerisinde 67 Stajyer İstihdam EttikSon Bir Sene İçerisinde 67 Stajyer İstihdam Ettik

Samm Teknoloji olarak, son bir sene içerisinde 67 gencimize kurumumuzda staj imkânı sağladık ve bu stajyerlerimizin 7’sini tam zamanlı olarak istihdam ettik.

Genç yeteneklerimizi kadrolarımıza dâhil ederek şirketimizin bünyesindeki Telekom, Bilişim, Ar-Ge ve Isıtma projelerinin geliştirilmesine imza atacak mühendislerin yetişmesine katkı sağlamayı sürdürüyoruz.


Samm Teknoloji Hakkında

Samm Teknoloji, başta fiber optik sistemler ve nesnelerin interneti olmak üzere farklı sektörlerde hizmetleri olan bir üretim ve mühendislik şirketidir. Evlere kadar fiber (FTTH), veri merkezleri ve fiber optik bağlantı ekipmanlarında pek çok patente sahip olup, kendi Ar-Ge’sinde çok çeşitli ürünler geliştirip sektörün kullanımına sunmuştur.

Ayrıca, anahtar teslim elektrik taahhüt işleri, ısı takip ve izleme ve bilişim sektöründe de hizmetleriyle de lider firmalar arasında yer almaktadır.

Ticari Markalar

Samm, Samm Teknoloji, Foyer, FOTAS SAMM Teknoloji A.S’nin kayıtlı Ticari markalarıdır. Diğer isimler, ilgili sahiplerinin ticari markaları olabilir.