Sn. Süleyman Soylu Standımızı Ziyaret Etti


İçisleri Bakanımız Sn. Süleyman Soylu’nun teşrifleri ile III. Uluslararası Askeri Radar ve Sınır Güvenliği Zirvesi katılımımız FOTAS ile devam ediyor. Sn. Süleyman Soylu, standımızda Yönetim Kurulu Üyemiz Sn. Murat Atilla’dan FOTAS çözümümüz ile ilgili brifing aldı.

Savunma sanayiine seslenen Soylu şunları kaydetti: “Savunma sanayii bizim milli gücümüzdür. Savunma sanayii alanındaki firmalarımızın, bizim kuruluşlarımızla entegre bir şekilde çalışması bizim en büyük beklentimiz. Yerli ve milli üreticiler konusunda pozitif ayrımcılık yaptığımızı da belirtmek istiyorum. Savunma sanayi alanındaki firmalarımız işlerini ne kadar iyi yaparsa, memleketimizin dışa bağımlılığı azalır, ihracatımız artar, milletimizin özgüveni yükselir.”III. Askeri Radar ve Sınır Güvenliği Zirvesi ile yakından ilgilenen Bakan Soylu, alanda bulunan firmaları teker teker ziyaret ederek projeler hakkında bilgi aldı. Aynı zamanda İçişleri Bakanlığı da Zirve kapsamında bir stant açtı.

İçişleri Bakanlığı himayelerinde, Milli Savunma Bakanlığı ve T.C. Cumhurbaşkanlığı Savunma Sanayi Başkanlığı’nın destekleriyle Müstakil Sanayici ve İşadamları Derneği – MÜSİAD Ankara Şubesi tarafından hayata geçirilen 3. Uluslararası Askeri Radar ve Sınır Güvenliği Zirvesi – MRBS 5-6 Ekim 2021 tarihlerinde Hacettepe Beytepe Kongre Merkezi’nde gerçekleşiyor.


Samm Teknoloji Hakkında

Samm Teknoloji, başta fiber optik sistemler ve nesnelerin interneti olmak üzere farklı sektörlerde hizmetleri olan bir üretim ve mühendislik şirketidir. Evlere kadar fiber (FTTH), veri merkezleri ve fiber optik bağlantı ekipmanlarında pek çok patente sahip olup, kendi Ar-Ge’sinde çok çeşitli ürünler geliştirip sektörün kullanımına sunmuştur.

Ayrıca, anahtar teslim elektrik taahhüt işleri, ısı takip ve izleme ve bilişim sektöründe de hizmetleriyle de lider firmalar arasında yer almaktadır.

Ticari Markalar

Samm, Samm Teknoloji, Foyer, FOTAS SAMM Teknoloji A.S’nin kayıtlı Ticari markalarıdır. Diğer isimler, ilgili sahiplerinin ticari markaları olabilir.