SAMM Signs a Contract With SGS

SGS ile Sözleşme İmzaladık


SGS ile (SGS süpervize Gözetme Etüd Kontrol Servisleri A.Ş.) “Kıyıköy Türkakım Alım Terminali Enstruman Saha Kalibrasyonu” kapsamında sözleşme imzaladık ve saha mobilizasyonumuz tamamlanmıştır.


SGS Hakkında

SGS dünyanın lider gözetim, denetim, test ve belgelendirme kuruluşudur. SGS kalite ve doğruluk konusunda küresel bir referanstır. Müşterilerine, 89.000’den fazla çalışanı, dünya geneline yayılmış olan 2.600’den fazla ofis ve laboratuvar ağıyla hizmet vermektedir.

Detaylı Bilgi > 


SAMM Teknoloji Hakkında

SAMM Teknoloji; telekom, bilişim ve inşaat sektörlerine ürün ve çözümler sunan bir Türk firmasıdır. Ar-ge destekli üretimimizle özellikle Telekom, bilişim ve ısıtma projelerine katma değer sağlayan çözümler üretebilmekteyiz.

Dağıtımını yaptığımız ürünler ise, telekomünikasyon pasif ekipmanları, ısı takip ve muhafaza ürünleri, petrol ve enerji sektöründe kullanılan korozyon koruma ve önleme çözümleri olup bu ürünler için kurulum ve mühendislik hizmetleri de verilmektedir.

SAMM; çözüm odaklı bir firma olarak ticari, teknik ve mühendislik gibi iş akışı içerisinde bulunan, tüm çalışanların en üst seviyede kazanım ve müşteri memnuniyetini hedeflemiştir. Tedarik ettiğimiz ürünlerin montajları da yine eğitimli ve sertifikalı personelimiz tarafından yapılabilmektedir.

Personelimiz teknik olduğu kadar bankacılık, finans ve lojistik gibi konularda da eğitimlidir. Projelerimizin programlı ve profesyonel olarak yürütülmesi için gerekli tüm donanımlara sahiptir.