Samm Teknoloji’ye “Deprem Bağışçılarına Teşekkür Belgesi” Takdim Edildi


6 Şubat’ta meydana gelen Kahramanmaraş merkezli depremlerin ardından ülkenin dört bir yanından olduğu gibi Kocaeli’den de deprem bölgesine yardımlar geldi. 12 Temmuz 2023 tarihinde Kocaeli Valiliği tarafından düzenlenen törenle Kocaeli’den afet bölgesine yardımda bulunan bağışçılara teşekkür belgesi Takdim Edildi.


GOSB tarafından başlatılan yardım kampanyasında 2 Milyar TL’lik bağış toplanmıştır. Bağışa katkı sağlayan firmalar arasında yer alan Samm Teknoloji ve çalışanlarımız, “Deprem Bağışçılarına Teşekkür Belgesine” layık görüldü.


Genel Müdürümüz Ayşe Akşit teşekkür belgesini, şirketimiz ve çalışanlarımız adına Kocaeli Valisi Seddar Yavuz’un elinden aldı.

Samm Teknoloji ailesi olarak; böyle bir acının ülkemizde ve dünyada bir daha yaşanmamasını temenni ediyor, depremde kaybettiğimiz vatandaşlarımızı bir kez daha rahmetle anıyor ayrıca katkı sağlayan tüm çalışanlarımıza da teşekkür ediyoruz.


Samm Teknoloji Hakkında

Samm Teknoloji, başta fiber optik sistemler ve nesnelerin interneti olmak üzere farklı sektörlerde hizmetleri olan bir üretim ve mühendislik şirketidir. Evlere kadar fiber (FTTH), veri merkezleri ve fiber optik bağlantı ekipmanlarında pek çok patente sahip olup, kendi Ar-Ge’sinde çok çeşitli ürünler geliştirip sektörün kullanımına sunmuştur.

Ayrıca, anahtar teslim elektrik taahhüt işleri, ısı takip ve izleme ve bilişim sektöründe de hizmetleriyle de lider firmalar arasında yer almaktadır.

Ticari Markalar

Samm, Samm Teknoloji, Foyer, FOTAS SAMM Teknoloji A.S’nin kayıtlı Ticari markalarıdır. Diğer isimler, ilgili sahiplerinin ticari markaları olabilir.