Samm Teknoloji, XtraVision ile Yeni Bir İş Ortaklığına İmza Attı!


SAMM Teknoloji olarak, tüm güvenlik pazarına hizmet eden bir ürün portföyü sunan XtraVision ile yeni bir iş ortaklığı yaptığımızı duyurmak isteriz. Xtravision, SAMM Teknoloji’nin ürünü FOTAS – fiber optik dağıtılmış akustik algılama sistemi ile Afrika, özellikle Güney Afrika, Bolivya, Peru ve Surinam’da çözümler sunacak.

FOTAS, optik fiberin uzunluğu boyunca akustik parametreleri ölçmek için kullanılan yapay zekaya sahip bir optoelektronik sistemdir. Çevre Güvenliği, Boru Hattı Gözetimi, Ulaştırma (Karayolu ve Demiryolu), Enerji Kabloları ve Aktif Sismik Alım gibi çeşitli uygulamalarda kritik veriler sağlar.


Samm Teknoloji Hakkında

Samm Teknoloji, başta fiber optik sistemler ve nesnelerin interneti olmak üzere farklı sektörlerde hizmetleri olan bir üretim ve mühendislik şirketidir. Evlere kadar fiber (FTTH), veri merkezleri ve fiber optik bağlantı ekipmanlarında pek çok patente sahip olup, kendi Ar-Ge’sinde çok çeşitli ürünler geliştirip sektörün kullanımına sunmuştur.

Ayrıca, anahtar teslim elektrik taahhüt işleri, ısı takip ve izleme ve bilişim sektöründe de hizmetleriyle de lider firmalar arasında yer almaktadır.

Ticari Markalar

Samm, Samm Teknoloji, Foyer, FOTAS SAMM Teknoloji A.S’nin kayıtlı Ticari markalarıdır. Diğer isimler, ilgili sahiplerinin ticari markaları olabilir.