The Official Distributor and Engineering Center for Thermon in Turkey

SAMM Teknoloji, Thermon Türkiye Resmi Distribütörü ve Mühendislik Merkezi


SAMM Teknoloji olarak, Thermon tarafından Türkiye’deki resmi proses ısıtma Distribütörü ve Mühendislik Merkezi olarak atanmaktan gurur duymaktayız. Thermon’un yerel Satış Temsilcisi İNREP ULUSLARARASI TEMSİLCİLİK KİMYA SAN. Ve TİC. AŞ. işbirliği ile resmi distribütör olarak çalışmaktayız. İşbirliğimiz, yerel Türk sanayi pazarında Thermon’un proses ısıtma sistemlerinin varlığını genişletmek, yüksek kaliteli teknolojik çözümler sunmak ve teslim sürelerini en aza indirmek için oluşturulmuştur.

SAMM Teknoloji’nin mühendislik becerileri ve deneyimi ile Thermon’un Mühendislik standartları birleştirilmiş olup; mühendislik departmanımızın elektrik, buhar veya sıvı ısıtma çözümlerindeki çalışmaları tüm endüstriyel uygulamalariçin Thermon’un proses ısıtma standartlarına ve tecrübelerine temel olacaktır.

İşbirliğimiz, Türkiye’deki endüstriyel EPC şirketlerinin ve son kullanıcıların proses ısıtma projelerini kapsamlı bir şekilde ele almak için bir temel niteliğinde olacaktır.Samm Teknoloji Hakkında

Samm Teknoloji, başta fiber optik sistemler ve nesnelerin interneti olmak üzere farklı sektörlerde hizmetleri olan bir üretim ve mühendislik şirketidir. Evlere kadar fiber (FTTH), veri merkezleri ve fiber optik bağlantı ekipmanlarında pek çok patente sahip olup, kendi Ar-Ge’sinde çok çeşitli ürünler geliştirip sektörün kullanımına sunmuştur.

Ayrıca, anahtar teslim elektrik taahhüt işleri, ısı takip ve izleme ve bilişim sektöründe de hizmetleriyle de lider firmalar arasında yer almaktadır.

Ticari Markalar

Samm, Samm Teknoloji, Foyer, FOTAS SAMM Teknoloji A.S’nin kayıtlı Ticari markalarıdır. Diğer isimler, ilgili sahiplerinin ticari markaları olabilir.