Samm Teknoloji, Telekomünikasyon Sektörü Ar-Ge Yatırımlarında İlk 10 Şirket Arasında!


Turkishtime tarafından hazırlanan “Ar-Ge 250, Türkiye’nin En Çok Ar-Ge Harcaması Yapan Şirketleri” araştırması açıklandı. Samm Teknoloji, Turkishtime Dergisi’nin her yıl yaptığı Ar-Ge 250 araştırmasında Telekomünikasyon sektöründe Ar-Ge’ye en fazla harcama yapan 9. Şirket olurken, Türkiye genelinde ise 367. sırada yer aldı.

Her yıl Ar-Ge yatırımlarımızı etkin bir şekilde arttırarak, yenilikçi ürün geliştirme prensibimizle çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Ürünlerimize, dünya pazarında rekabet edecekleri nitelikleri kazandırmak için yatırımlarımızı önemli ölçüde Ar-Ge’ ye yapıyoruz. Ar-Ge yatırımlarına gösterdiğimiz bu özenin önemli araştırma sonuçlarına yansımasının mutluluğunu yaşıyoruz. Bu konuda deneyimli Ar-Ge personelimiz ve etkin Ar-Ge yatırımlarımızla, yenilikçi ve rekabetçi yazılım ürünleri üretmeye devam edeceğiz. Samm Teknoloji Hakkında

Samm Teknoloji, başta fiber optik sistemler ve nesnelerin interneti olmak üzere farklı sektörlerde hizmetleri olan bir üretim ve mühendislik şirketidir. Evlere kadar fiber (FTTH), veri merkezleri ve fiber optik bağlantı ekipmanlarında pek çok patente sahip olup, kendi Ar-Ge’sinde çok çeşitli ürünler geliştirip sektörün kullanımına sunmuştur.

Ayrıca, anahtar teslim elektrik taahhüt işleri, ısı takip ve izleme ve bilişim sektöründe de hizmetleriyle de lider firmalar arasında yer almaktadır.

Ticari Markalar

Samm, Samm Teknoloji, Foyer, FOTAS SAMM Teknoloji A.S’nin kayıtlı Ticari markalarıdır. Diğer isimler, ilgili sahiplerinin ticari markaları olabilir.