Samm Teknoloji Olarak, ECOC21’e Katılıyoruz


Fiber optik iletişim teknolojisi endüstrisindeki, herkes için kilit buluşma noktası olan ECOC 2021 Fuarı’nda Samm Teknoloji’yi Telekom grubumuz temsil edecektir, siz değerli üyelerimizi stand alanımızda misafir etmekten mutluluk duyarız.


Katılımımızın Kilit Noktaları

Ekibimiz 13-16 Eylül 2021 tarihleri arasında STAND 507 – HALL 1’de olacak.

Etkinlikle ilgili en son güncellemeleri takip etmek için ECOC web sitesine göz atabilirsiniz: https://www.ecocexhibition .com/


About Samm Teknoloji

Samm Teknoloji, başta fiber optik sistemler ve nesnelerin interneti olmak üzere farklı sektörlerde hizmetleri olan bir üretim ve mühendislik şirketidir. Evlere kadar fiber (FTTH), veri merkezleri ve fiber optik bağlantı ekipmanlarında pek çok patente sahip olup, kendi Ar-Ge’sinde çok çeşitli ürünler geliştirip sektörün kullanımına sunmuştur.

Ayrıca, anahtar teslim elektrik taahhüt işleri, ısı takip ve izleme ve bilişim sektöründe de hizmetleriyle de lider firmalar arasında yer almaktadır.

Ticari Markalar

Samm, Samm Teknoloji, Foyer, FOTAS, SİNTAS, SAMM Teknoloji A.S’nin kayıtlı Ticari markalarıdır. Diğer isimler, ilgili sahiplerinin ticari markaları olabilir.