SAMM Technology institutionalization and growth continues-1

SAMM Teknoloji Kurumsallaşmayı ve Büyümeyi Sürdürüyor


Samm Teknoloji her zaman tedarikçiler ile son kullanıcılar arasında mükemmel bir köprü oluşturmayı amaçladığı için ticari, teknik ve mühendislik ekibini en yüksek performans seviyesinde tutma yükünü üstlenir.

Tatmin edici sonuçlara ulaşmak için bu hedeflere uygun olarak, Samm Teknoloji ekibi, 11/12/2011 tarihinde Polater kurumunda başlayan “Kurumsal Gelişim” kursuna katıldı. Kursu Mr. Sinan Polater tarafından verildi. SAMM, kurumsal gelişim ve modern yönetim yöntemlerinin kurumsallaşması çerçevesinde Ekim ayında başladı ve projeye dayalı sistemleri uygulamak için önemli atılımlar yapmayı amaçlıyor. Kurs, organizasyonel yapı ve kurumsal yapı, süreç yönetimi, insan kaynakları yönetimi, müşteri ilişkileri, pazarlama ve tanıtım konularına odaklandı ve takım gelişiminde etkili iyileştirmeler yaratacaktır.

Daha sonra her bir departman, 2012 yılı için kurs sırasında tartışılan düzenlemelere ve prensiplere uygun detaylı hedef ve faaliyet planları oluşturdu.Samm Teknoloji Hakkında

Samm Teknoloji, başta fiber optik sistemler ve nesnelerin interneti olmak üzere farklı sektörlerde hizmetleri olan bir üretim ve mühendislik şirketidir. Evlere kadar fiber (FTTH), veri merkezleri ve fiber optik bağlantı ekipmanlarında pek çok patente sahip olup, kendi Ar-Ge’sinde çok çeşitli ürünler geliştirip sektörün kullanımına sunmuştur.

Ayrıca, anahtar teslim elektrik taahhüt işleri, ısı takip ve izleme ve bilişim sektöründe de hizmetleriyle de lider firmalar arasında yer almaktadır.

Ticari Markalar

Samm, Samm Teknoloji, Foyer, FOTAS SAMM Teknoloji A.S’nin kayıtlı Ticari markalarıdır. Diğer isimler, ilgili sahiplerinin ticari markaları olabilir.