Samm Teknoloji, Kamu Bilişim Festivali’ne Katıldı!


Kamu Bilişim Derneği’nin düzenlediği Kamu Bilişim Zirvesi, 10-13 Mart 2022 tarihlerinde “Kamu Bilişim Festivali” adıyla Antalya’da gerçekleşti. Zirveye, Ulaştırma ve Altyapı Bakan Yardımcısı Dr. Ömer Fatih Sayan, BTK Başkanı Dr. Ömer Abdullah Karagözoğlu katıldı.

Etkinliğin açılış konuşmasını gerçekleştiren Türksat Yönetim Kurulu Başkanı Prof. Dr Kemal Yüksek, yaşadığımız çağa damgasını vuran en önemli unsurun hiç şüphesiz bilgisayar ve iletişim teknolojileri olduğunu belirterek, “ Gelişen teknolojiyle birlikte umudumuz odur ki; bilişim teknolojileri, dünya barışının zeminini hazırlayacak ve insanların hayat standartlarını yükselterek, bu çağa adını yazdıracaktır” dedi.About Samm Teknoloji

Samm Teknoloji, başta fiber optik sistemler ve nesnelerin interneti olmak üzere farklı sektörlerde hizmetleri olan bir üretim ve mühendislik şirketidir. Evlere kadar fiber (FTTH), veri merkezleri ve fiber optik bağlantı ekipmanlarında pek çok patente sahip olup, kendi Ar-Ge’sinde çok çeşitli ürünler geliştirip sektörün kullanımına sunmuştur.

Ayrıca, anahtar teslim elektrik taahhüt işleri, ısı takip ve izleme ve bilişim sektöründe de hizmetleriyle de lider firmalar arasında yer almaktadır.

Ticari Markalar

Samm, Samm Teknoloji, Foyer, FOTAS, SİNTAS, SAMM Teknoloji A.S’nin kayıtlı Ticari markalarıdır. Diğer isimler, ilgili sahiplerinin ticari markaları olabilir.