Samm Teknoloji ‘İlk Sipariş Belgesi’ ne Layık Görüldü!


Savunma sanayi ürünlerini millileştirmek maksadıyla “Gücümüz Bir” platformunu kuran ASELSAN, seri fiber optik kablo yerlileştirme faaliyetlerini Tedarikçi Kalite Gereklerine uygun olarak başarıyla tamamlayan SAMM Teknoloji’ye, İlk Sipariş Belgesi’ni, SAHA Expo 2022’de Aselsan İcra Kurulu Başkanı sayın Haluk Görgün’ün elinden takdim etti.Samm Teknoloji Hakkında

Samm Teknoloji, başta fiber optik sistemler ve nesnelerin interneti olmak üzere farklı sektörlerde hizmetleri olan bir üretim ve mühendislik şirketidir. Evlere kadar fiber (FTTH), veri merkezleri ve fiber optik bağlantı ekipmanlarında pek çok patente sahip olup, kendi Ar-Ge’sinde çok çeşitli ürünler geliştirip sektörün kullanımına sunmuştur.

Ayrıca, anahtar teslim elektrik taahhüt işleri, ısı takip ve izleme ve bilişim sektöründe de hizmetleriyle de lider firmalar arasında yer almaktadır.

Ticari Markalar

Samm, Samm Teknoloji, Foyer, FOTAS SAMM Teknoloji A.S’nin kayıtlı Ticari markalarıdır. Diğer isimler, ilgili sahiplerinin ticari markaları olabilir.