Samm Teknoloji, ECOC 2022 Basel’e Katılıyor!


ECOC 2022 Fuarı başladı. Sizleri standımızda ağırlamaktan memnuniyet duyarız!

Fiber optik iletişim teknolojisi sektöründe herkesin kilit buluşma noktası olan ECOC 2022’de Samm Teknoloji’yi Telekom Grubumuz temsil ediyor. Yarın akşama kadar devam edecek olan sergide her geçen gün daha fazla ziyaretçi ağırlıyoruz.

ECOC 2022 fuarındaki standımızın ilk fotoğraflarından bazıları:Katılımımızın Kilit Noktaları

Ekibimiz 19-21 Eylül 2022 tarihleri arasında HALL 1 – STAND 134‘de olacak.

Etkinlikle ilgili en son güncellemeleri takip etmek için ECOC web sitesine göz atabilirsiniz: https://www.ecocexhibition .com/

Ziyaretinizi bekliyor olacağız.Samm Teknoloji Hakkında

Samm Teknoloji, başta fiber optik sistemler ve nesnelerin interneti olmak üzere farklı sektörlerde hizmetleri olan bir üretim ve mühendislik şirketidir. Evlere kadar fiber (FTTH), veri merkezleri ve fiber optik bağlantı ekipmanlarında pek çok patente sahip olup, kendi Ar-Ge’sinde çok çeşitli ürünler geliştirip sektörün kullanımına sunmuştur.

Ayrıca, anahtar teslim elektrik taahhüt işleri, ısı takip ve izleme ve bilişim sektöründe de hizmetleriyle de lider firmalar arasında yer almaktadır.

Ticari Markalar

Samm, Samm Teknoloji, Foyer, FOTAS SAMM Teknoloji A.S’nin kayıtlı Ticari markalarıdır. Diğer isimler, ilgili sahiplerinin ticari markaları olabilir.