Samm Teknoloji, Değerlendirme ve Stratejik Planlama Toplantısı


SAMM Teknoloji olarak; Değerlendirme ve Stratejik Planlama toplantımızı Workınn Hotel’de gerçekleştirdik. Toplantımızın ana konuları olan; 2021’deki başarılarımız ve 2022’de gerçekleşmesini beklediğimiz hedeflerimizden bahsettik. SAMM ailesi olarak, geçtiğimiz senelerde olduğu gibi artarak devam eden gücümüzü, 2022 yılında da devam ettirmek en büyük gayemiz olacaktır.

Şirketimizde 5 yılını doldurmuş çalışma arkadaşlarımıza plaketlerini takdim ettik. Kendilerini tebrik ediyoruz. Birlikte daha nice seneler geçirmek dileğiyle.En İyi Sunum Ödülü

Değerlendirme ve Stratejik Planlama Toplantımızda tüm gruplarımız birbirinden güzel sunumlar yaptı. Herkese emeklerinden dolayı teşekkür ediyoruz. Samm Teknoloji olarak yaptığımız oylama sonucunda; En İyi Sunum Ödülü’nü, Bilişim grubumuz alarak başarılarını taçlandırdılar. Kendilerini tebrik ediyoruz! Samm Teknoloji Hakkında

Samm Teknoloji, başta fiber optik sistemler ve nesnelerin interneti olmak üzere farklı sektörlerde hizmetleri olan bir üretim ve mühendislik şirketidir. Evlere kadar fiber (FTTH), veri merkezleri ve fiber optik bağlantı ekipmanlarında pek çok patente sahip olup, kendi Ar-Ge’sinde çok çeşitli ürünler geliştirip sektörün kullanımına sunmuştur.

Ayrıca, anahtar teslim elektrik taahhüt işleri, ısı takip ve izleme ve bilişim sektöründe de hizmetleriyle de lider firmalar arasında yer almaktadır.

Ticari Markalar

Samm, Samm Teknoloji, Foyer, FOTAS SAMM Teknoloji A.S’nin kayıtlı Ticari markalarıdır. Diğer isimler, ilgili sahiplerinin ticari markaları olabilir.