SAMM Teknoloji Değerlendirme & Stratejik Planlama Toplantısı 2021


SAMM Teknoloji olarak; Değerlendirme ve Stratejik Planlama toplantımızı pandemi dolayısıyla ilk kez online olarak gerçekleştirdik. Toplantımızın ana konuları olan; 2020’deki başarılarımız ve 2021’de gerçekleşmesini beklediğimiz hedeflerimizden bahsettik.

Her geçen gün gücüne güç katarak büyümeye devam eden SAMM ailesi olarak, dileğimiz 2021’de de birçok başarıya imza atmak olacaktır.En İyi Sunum Ödülü / ÜR-GE Grubu

Değerlendirme ve Stratejik Planlama toplantımızda tüm gruplarımız birbirinden güzel sunumlar yaptı. Öncelikle herkese emeklerinden dolayı teşekkür ediyoruz. Aramızda yaptığımız oylama sonucunda, En İyi Sunum Ödülünü ÜR-GE Grubumuz kazanarak başarılarını taçlandırdılar.


About Samm Teknoloji

Samm Teknoloji, başta fiber optik sistemler ve IoT olmak üzere farklı sektörlerde hizmet veren bir imalat ve mühendislik firmasıdır. Ev altyapısına kadar fiber (FTTH) ve Veri Merkezi ekipmanları konusunda birçok patente sahip olup, kendi alanında çok çeşitli ürünler geliştirerek sektörün kullanımına sunmuştur.

Ayrıca anahtar teslimi elektrik taahhüt işleri, heat tracing, bilişim sektörlerinde de verdiği hizmetler ile lider firmalar arasında yer almaktadır.

Ticari Markalar

Samm, Samm Teknoloji, SAMM Teknoloji A.S’nin kayıtlı Ticari markalarıdır. Diğer isimler, ilgili sahiplerinin ticari markaları olabilir.