Samm Teknoloji, DCF Data Center Expo’da!


DCF Data Center Fuarı ve Konferansı, 20–22 Ekim 2022’de İstanbul Fuar Merkezi’nde sektörü buluşturmaya hazırlanıyor. Avrasya’nın tek Data Center fuarı olarak veri merkezi pazarında önemli bir boşluğu dolduruyor. DCF Expo, 2022’de etki alanını genişleterek, Türkiye’nin bölgesel bir veri merkezi olmasının yanı sıra kendi verilerini kendi sınırları içinde barındıran bir ülke konumunu desteklemeye devam edecektir. Etkinlik ilk yılında Orta Doğu, Avrupa, Körfez Bölgesi ve Afrika’dan 29 ülkeden sektör profesyonellerini, girişimcileri ve oyuncuları Türkiye’de bir araya getirdi.

Samm Teknoloji’nin 20-22 Ekim 2022 tarihleri arasında İstanbul, Türkiye’de gerçekleştirilecek DCF Data Center Expo’ya katılacağını duyurmaktan mutluluk duyuyoruz.Katılımımızın Kilit Noktaları


Samm Teknoloji Hakkında

Samm Teknoloji, başta fiber optik sistemler ve nesnelerin interneti olmak üzere farklı sektörlerde hizmetleri olan bir üretim ve mühendislik şirketidir. Evlere kadar fiber (FTTH), veri merkezleri ve fiber optik bağlantı ekipmanlarında pek çok patente sahip olup, kendi Ar-Ge’sinde çok çeşitli ürünler geliştirip sektörün kullanımına sunmuştur.

Ayrıca, anahtar teslim elektrik taahhüt işleri, ısı takip ve izleme ve bilişim sektöründe de hizmetleriyle de lider firmalar arasında yer almaktadır.

Ticari Markalar

Samm, Samm Teknoloji, Foyer, FOTAS SAMM Teknoloji A.S’nin kayıtlı Ticari markalarıdır. Diğer isimler, ilgili sahiplerinin ticari markaları olabilir.