SAMM Teknoloji, AUTOMA 2022’ye Katılıyor


SAMM Teknoloji İletişim A.Ş. Petrol ve Gaz otomasyon ve dijitalleşme kongresi AUTOMA 2022‘ye katılacak. Automa 2022, petrol ve gaz endüstrisinin tüm değer zinciri için geçerli olan en son yenilikçi endüstri trendlerine ayrılmış yıllık bir B2B etkinliğidir. Automa 2022, 17-18 Ekim 2022’de Milan, İTALYA‘da yapılacak. SAMM Teknoloji, etkinlik sırasında fiber optik dağıtılmış akustik algılama sistemi FOTAS’ı sergileyecek.

Ziyaretinizi Bekliyoruz.

Akustik algılama sistemimiz hakkında daha fazla bilgi için fotas.samm.com adresini ziyaret edebilirsiniz.


Samm Teknoloji Hakkında

Samm Teknoloji, başta fiber optik sistemler ve nesnelerin interneti olmak üzere farklı sektörlerde hizmetleri olan bir üretim ve mühendislik şirketidir. Evlere kadar fiber (FTTH), veri merkezleri ve fiber optik bağlantı ekipmanlarında pek çok patente sahip olup, kendi Ar-Ge’sinde çok çeşitli ürünler geliştirip sektörün kullanımına sunmuştur.

Ayrıca, anahtar teslim elektrik taahhüt işleri, ısı takip ve izleme ve bilişim sektöründe de hizmetleriyle de lider firmalar arasında yer almaktadır.

Ticari Markalar

Samm, Samm Teknoloji, Foyer, FOTAS SAMM Teknoloji A.S’nin kayıtlı Ticari markalarıdır. Diğer isimler, ilgili sahiplerinin ticari markaları olabilir.