Samm Teknoloji, Askeri Radar ve Sınır Güvenliği Zirvesi’ne Katılıyor!


Milli Savunma Bakanlığı ve Savunma Sanayii Başkanlığı destekleri ile MÜSİAD Ankara tarafından düzenlenen 4’ncü Uluslararası Askeri Radar ve Sınır Güvenliği Zirvesi’ne SAMM Teknoloji ve TÜBİTAK BİLGEM iş birliğiyle geliştirilen yüzde yüz yerli FOTAS fiber algılama sistemi ile yerimizi alacağız.

Sizleri de aramızda görmekten mutluluk duyarız.

Yer: Ankara Hacettepe Beytepe Kongre Merkezi
Tarih: 21-23 Mart 2023
Stand No: C10

Türk savunma sanayisi temsilcilerinin bir araya geleceği zirvede, sınır güvenliğine yönelik yenilikçi çözümler ve teknolojiler sergilenecek.
Askeri radar ve sınır güvenliğine odaklanan ilk ve tek ihtisas etkinliği konumundaki MRBS’de, hava, kara ve deniz savunmasındaki riskler ve entegre çözümler gündeme getirilecek.


Samm Teknoloji Hakkında

Samm Teknoloji, başta fiber optik sistemler ve nesnelerin interneti olmak üzere farklı sektörlerde hizmetleri olan bir üretim ve mühendislik şirketidir. Evlere kadar fiber (FTTH), veri merkezleri ve fiber optik bağlantı ekipmanlarında pek çok patente sahip olup, kendi Ar-Ge’sinde çok çeşitli ürünler geliştirip sektörün kullanımına sunmuştur.

Ayrıca, anahtar teslim elektrik taahhüt işleri, ısı takip ve izleme ve bilişim sektöründe de hizmetleriyle de lider firmalar arasında yer almaktadır.

Ticari Markalar

Samm, Samm Teknoloji, Foyer, FOTAS SAMM Teknoloji A.S’nin kayıtlı Ticari markalarıdır. Diğer isimler, ilgili sahiplerinin ticari markaları olabilir.