Samm Teknoloji, 2018/2019 Annual Planning Meeting

Samm Teknoloji 2018 Değerlendirme 2019 Strateji Belirleme Toplantısı


Samm Teknoloji olarak 19 Ocak Cumartesi  günü 2018 yılının değerlendirildiği, 2019 yılının ise planlamasının yapıldığı “Yıllık Değerlendirme ve Planlama Toplantısı” yapıldı. Gerçekleşen toplantıda Samm Teknoloji bünyesindeki her grup ayrı ayrı sunumlarını yaparak 2023 yılı hedeflerini ortaya koydu.Toplantı sırasında, grup yöneticileri ve çalışanlarıyla, 2018 yılında gerçekleştirilen faaliyetler ve bu faaliyetleri gerçekleştirirken karşılaşılan sorunlar ve eksiklikler tartışılarak her grubun çalışmaları ayrı ayrı değerlendirildi. Durum değerlendirmesi ile tespit edilen eksikliklerin giderilmesi hakkında fikir alış verişi yapıldı. Her grup yöneticisi teker teker 2018 yılında yaptıkları çalışmalarını ve 2023 hedeflerini aktardılar.

Toplantı sonunda Samm Teknoloji Genel Müdürümüz Mustafa Akşit 2023 yılında Türkiye’nin 500 büyük firması arasında yer alma hedefleri üzerinde durdu.

Samm Teknoloji bünyesinde 10. yıl hizmet yıllarını dolduran Cengiz Akşit’e ve Halil Karadaş’a Samm Teknoloji 10. Yıl plaketleri, emekli olan Adem Mehmetoğlu’na Samm Teknoloji Emeklilik Ödülü plaketi verildi.


Samm Teknoloji Hakkında

Samm Teknoloji, başta fiber optik sistemler ve nesnelerin interneti olmak üzere farklı sektörlerde hizmetleri olan bir üretim ve mühendislik şirketidir. Evlere kadar fiber (FTTH), veri merkezleri ve fiber optik bağlantı ekipmanlarında pek çok patente sahip olup, kendi Ar-Ge’sinde çok çeşitli ürünler geliştirip sektörün kullanımına sunmuştur.

Ayrıca, anahtar teslim elektrik taahhüt işleri, ısı takip ve izleme ve bilişim sektöründe de hizmetleriyle de lider firmalar arasında yer almaktadır.

Ticari Markalar

Samm, Samm Teknoloji, Foyer, FOTAS SAMM Teknoloji A.S’nin kayıtlı Ticari markalarıdır. Diğer isimler, ilgili sahiplerinin ticari markaları olabilir.