SAMM Enerji Grubu – 2021 Stratejik Planlama Çalıştayı


2015 yılında proje olarak Star Rafinerisinde başlayan Elektrik Enstruman montaj hizmetlerine yönelik çalışmalarımız 2019 yılından itibaren SAMM Teknoloji Enerji Grubu olarak Aliağa’da bulunan ofisimiz tarafından yönetilmektedir. Geride bıraktığımız 5 yıl içinde Star Rafinerisi başta olmak üzere, Petkim’in de içinde bulunduğu Aliağa Endüstriyel bölgesinde birçok projede Elektrik, Enstruman Montajı ve Kalibrasyon hizmetleri kapsamında toplamda 20 Milyon USD üzerinde sözleşme bedelleri ile hizmet vermekteyiz. Yapmış olduğumuz çalışmalarda 2.5 Milyon’u aşkın direkt çalışma saatini LTI’sız bir şekilde tamamlamış bulunmaktayız.

İş güvenliğini esas alıp, Sıfır Tolerans Sıfır Kaza hedefi ile başarılı çalışmalar sergileyen Enerji Grubumuz 2021 yılı hedefleri başta olmak üzere uzun vadeli hedeflerin ele alındığı Stratejik Planlama Çalıştayını 21 kişilik yönetim kadrosu ile birlikte Milas’a bağlı Ören Beldesinde 6-7 Mart tarihlerinde Doğruer Otel’de gerçekleştirdi. Genç, dinamik ve alanında başarılı personellerin bir araya geldiği Stratejik Planlama Çalıştayında Enerji Grubunun 2021 planları iki ayrı masa çalışmasının ortak kararları doğrultusunda belirlendi.

Stratejik Planlama Çalıştayı’na katılarak fikirleriyle katkıda bulunan Enerji Grubumuzun tüm çalışanlarına teşekkür ederiz.Samm Teknoloji Hakkında

Samm Teknoloji, başta fiber optik sistemler ve nesnelerin interneti olmak üzere farklı sektörlerde hizmetleri olan bir üretim ve mühendislik şirketidir. Evlere kadar fiber (FTTH), veri merkezleri ve fiber optik bağlantı ekipmanlarında pek çok patente sahip olup, kendi Ar-Ge’sinde çok çeşitli ürünler geliştirip sektörün kullanımına sunmuştur.

Ayrıca, anahtar teslim elektrik taahhüt işleri, ısı takip ve izleme ve bilişim sektöründe de hizmetleriyle de lider firmalar arasında yer almaktadır.

Ticari Markalar

Samm, Samm Teknoloji, SAMM Teknoloji A.S’nin kayıtlı Ticari markalarıdır. Diğer isimler, ilgili sahiplerinin ticari markaları olabilir.