"SAHA EXPO 2020" Defense, Aerospace Exhibition

“SAHA EXPO 2020” Savunma Havacılık ve Uzay Sanayi Fuarı


SAMM Teknoloji olarak; Türkiye’nin en büyük kümelenmesi SAHA İstanbul tarafından organize edilen, 25-28 Mart tarihleri arasında İstanbul Fuar Merkezi’nde gerçekleşecek olan ‘’SAHA EXPO 2020’’ Savunma Havacılık ve Uzay Sanayi Fuarı’nda bizde varız!

Yerli üretim Fiber Optik Algılama Cihazımız FOTAS ve Data Center çözümlerimizi yakından görebilmeniz için sizleri 11’inci Salon 12’inci numaralı standımıza bekliyoruz.


Samm Teknoloji Hakkında

Samm Teknoloji, başta fiber optik sistemler ve nesnelerin interneti olmak üzere farklı sektörlerde hizmetleri olan bir üretim ve mühendislik şirketidir. Evlere kadar fiber (FTTH), veri merkezleri ve fiber optik bağlantı ekipmanlarında pek çok patente sahip olup, kendi Ar-Ge’sinde çok çeşitli ürünler geliştirip sektörün kullanımına sunmuştur.

Ayrıca, anahtar teslim elektrik taahhüt işleri, ısı takip ve izleme ve bilişim sektöründe de hizmetleriyle de lider firmalar arasında yer almaktadır.

Ticari Markalar

Samm, Samm Teknoloji, Foyer, FOTAS SAMM Teknoloji A.S’nin kayıtlı Ticari markalarıdır. Diğer isimler, ilgili sahiplerinin ticari markaları olabilir.