The Mayor of 'Monheim am Rhein' Mr. Daniel Zimmerman Visits SAMM Teknoloji

‘Monheim am Rhein’ Belediye Başkanı Bay Daniel Zimmerman SAMM Teknoloji’yi Ziyaret Etti


Almanya’da FTTH altyapı, ürün satışı, telekomünikasyon ve danışmanlık hizmetleri başta olmak üzere çeşitli alanlarda hizmet vermek üzere kurmuş olduğumuz; SAMM GMBH şirketinin merkez ofisinin bulunduğu lokasyon olarak düşündüğümüz Monheim am Rhein Belediyesinin Başkanı Bay Daniel Zimmerman bizleri ve fabrikamızı ziyaret etti. Kendisine ziyaretinden dolayı teşekkür ederiz.Samm Teknoloji Hakkında

Samm Teknoloji, başta fiber optik sistemler ve nesnelerin interneti olmak üzere farklı sektörlerde hizmetleri olan bir üretim ve mühendislik şirketidir. Evlere kadar fiber (FTTH), veri merkezleri ve fiber optik bağlantı ekipmanlarında pek çok patente sahip olup, kendi Ar-Ge’sinde çok çeşitli ürünler geliştirip sektörün kullanımına sunmuştur.

Ayrıca, anahtar teslim elektrik taahhüt işleri, ısı takip ve izleme ve bilişim sektöründe de hizmetleriyle de lider firmalar arasında yer almaktadır.

Ticari Markalar

Samm, Samm Teknoloji, Foyer, FOTAS SAMM Teknoloji A.S’nin kayıtlı Ticari markalarıdır. Diğer isimler, ilgili sahiplerinin ticari markaları olabilir.