M2I Services Partnership with Samm Teknoloji

M2I Services ile Samm Teknoloji İş Ortaklığı


M2I Services ile Samm Teknoloji İş Ortaklığı

SAMM Teknoloji İletişim A.Ş. Cezayir’de 26 yılı aşkın sağlam deneyime sahip prestijli bir BT entegratörü olan M2I hizmetleriyle değerli ve özel bir ortaklık kurduğumuzu bildirmekten memnuniyet duyarız.
 
M2i Services ile bu stratejik işbirliği, Cezayir pazarındaki varlığımızı güçlendirmemize ve müşterilerimize en son teknolojik çözümleri sunmamıza olanak tanıyacak. Bu işbirliğinin, taleplerinize daha iyi cevap vermemizi ve her zamankinden daha kaliteli hizmetler sunmamızı sağlayacağından eminiz. Bugünden itibaren, (#FiberOptik Kablolar, Önceden sonlandırılmış FO #CableAssemblies ve Pasif #DataCenter Çözümleri) gibi Samm Teknoloji #Telecom Grubu Ürünleri için taleplerinizi Cezayir içinde M2i Services’e gönderebilirsiniz.
 
Biz Bu işbirliğinin heyecan verici ayrıntılarını sizinle paylaşmak ve işinize getireceği muazzam faydaları size göstermek için sabırsızlanıyoruz. BT entegrasyonunun lideri M2i Services ile birlikte, herkes için umut verici ve verimli bir geleceği şekillendirmeye kararlıyız.
 
Bu işbirliği hakkında herhangi bir sorunuz veya daha fazla bilgi edinmek için bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin. Güveniniz ve sürekli desteğiniz için teşekkür ederiz.  


Samm Teknoloji Hakkında

Samm Teknoloji, başta fiber optik sistemler ve nesnelerin interneti olmak üzere farklı sektörlerde hizmetleri olan bir üretim ve mühendislik şirketidir. Evlere kadar fiber (FTTH), veri merkezleri ve fiber optik bağlantı ekipmanlarında pek çok patente sahip olup, kendi Ar-Ge’sinde çok çeşitli ürünler geliştirip sektörün kullanımına sunmuştur.

Ayrıca, anahtar teslim elektrik taahhüt işleri, ısı takip ve izleme ve bilişim sektöründe de hizmetleriyle de lider firmalar arasında yer almaktadır.

Ticari Markalar

Samm, Samm Teknoloji, Foyer, FOTAS SAMM Teknoloji A.S’nin kayıtlı Ticari markalarıdır. Diğer isimler, ilgili sahiplerinin ticari markaları olabilir.