The Board of Directors of Kocaeli Defense Industry Inc.visited our Production and R&D Center.

Kocaeli Savunma Sanayi A.Ş Yönetim Kurulu, Üretim ve Arge merkezimizi ziyaret ettiler.


Kocaeli Savunma Sanayi Odasının da ortakları arasında yer aldığı ve 40’tan fazla paydaşı bulunan Kocaeli Savunma Sanayii A.Ş.Yönetim Kurulu Başkan Vekili ve Altaş Alüminyum İmalat Sanayi ve Ticaret A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Sn. Hasan Tahsin TUĞRUL, Sarkuysan Elektrolikit Bakır Sanayi ve Ticaret A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı ve Kocaeli Savunma A.Ş. Yönetim Kurulu Üyesi Sn. Hayrettin Çaycı, Çemsan Genel Müdür Yardımcısı ve Kocaeli Savunma A.Ş. Yönetim Kurulu Üyesi Sn. Emre Açıldı ve Kocaeli Savunma A.Ş. Genel Müdürü Sn. Murat Erhan, işbirliği olanaklarını değerlendirmek üzere üretim ve arge merkezimizi ziyaret etmişlerdir. 

Nazik ziyaretleri için kendilerine teşekkür ederiz.

SAMM Teknoloji A.Ş.


Samm Teknoloji Hakkında

Samm Teknoloji, başta fiber optik sistemler ve nesnelerin interneti olmak üzere farklı sektörlerde hizmetleri olan bir üretim ve mühendislik şirketidir. Evlere kadar fiber (FTTH), veri merkezleri ve fiber optik bağlantı ekipmanlarında pek çok patente sahip olup, kendi Ar-Ge’sinde çok çeşitli ürünler geliştirip sektörün kullanımına sunmuştur.

Ayrıca, anahtar teslim elektrik taahhüt işleri, ısı takip ve izleme ve bilişim sektöründe de hizmetleriyle de lider firmalar arasında yer almaktadır.

Ticari Markalar

Samm, Samm Teknoloji, SAMM Teknoloji A.S’nin kayıtlı Ticari markalarıdır. Diğer isimler, ilgili sahiplerinin ticari markaları olabilir.