We Attended A Traditional Dinner Held By Kocaeli Chamber of Industry

Kocaeli Sanayi Odası’nın Vermiş Olduğu iftara Katıldık


TOBB öncülüğünde ve TEPAV işbirliğinde düzenlenen, başvuran şirketlerin 2015-2017 arası 2 yıllık ciro artışı dikkate alınarak yapılan Türkiye’nin en hızlı büyüyen 100 şirketi yarışması sonuçlanmış olup, SAMM Teknoloji Ailesi olarak bu listede yer almayı başardık.29.05.2019 da Kocaeli Sanayi Odasının davetlisi olarak Satış ve Teknoloji Direktörümüz Murat Atilla’nın katıldığı iftar yemeğinde başarımızı ödüllendiren ve masasında ağırlayan Kocaeli Sanayi Odası Başkanı Sn. Ayhan Zeytinoğluna, Meclis başkanı Sn.Tahsin Tuğrul’a ve Kocaeli Sanayi Odası üyelerine SAMM ailesi olarak teşekkür ederiz.


Samm Teknoloji Hakkında

Samm Teknoloji, başta fiber optik sistemler ve nesnelerin interneti olmak üzere farklı sektörlerde hizmetleri olan bir üretim ve mühendislik şirketidir. Evlere kadar fiber (FTTH), veri merkezleri ve fiber optik bağlantı ekipmanlarında pek çok patente sahip olup, kendi Ar-Ge’sinde çok çeşitli ürünler geliştirip sektörün kullanımına sunmuştur.

Ayrıca, anahtar teslim elektrik taahhüt işleri, ısı takip ve izleme ve bilişim sektöründe de hizmetleriyle de lider firmalar arasında yer almaktadır.

Ticari Markalar

Samm, Samm Teknoloji, SAMM Teknoloji A.S’nin kayıtlı Ticari markalarıdır. Diğer isimler, ilgili sahiplerinin ticari markaları olabilir.