FOTAS Teknik Sertifikasyon Eğitimini Tamamladık!


Çözüm ortaklarımız OPTOKON, a.s.’nin katılımcıları ile FOTAS® Teknik Sertifikasyon Eğitimini tamamladığımızı duyurmaktan mutluluk duyuyoruz. XtraVision Master Net A.Ş ve Varel Alarm Sis.Tic.A.S Ekiplerin yeteneklerini ve güçlü yanlarını en iyi şekilde ortaya çıkarmasını sağlayan stratejik ortaklıklara inanıyoruz ve tüm dünyada yeni ortaklıklar yaratmayı dört gözle bekliyoruz. Gelecekteki FOTAS® Teknik Sertifikasyon Eğitimi için lütfen bizi takip etmeye devam edin.


Samm Teknoloji Hakkında

Samm Teknoloji, başta fiber optik sistemler ve nesnelerin interneti olmak üzere farklı sektörlerde hizmetleri olan bir üretim ve mühendislik şirketidir. Evlere kadar fiber (FTTH), veri merkezleri ve fiber optik bağlantı ekipmanlarında pek çok patente sahip olup, kendi Ar-Ge’sinde çok çeşitli ürünler geliştirip sektörün kullanımına sunmuştur.

Ayrıca, anahtar teslim elektrik taahhüt işleri, ısı takip ve izleme ve bilişim sektöründe de hizmetleriyle de lider firmalar arasında yer almaktadır.

Ticari Markalar

Samm, Samm Teknoloji, Foyer, FOTAS SAMM Teknoloji A.S’nin kayıtlı Ticari markalarıdır. Diğer isimler, ilgili sahiplerinin ticari markaları olabilir.